Pages

17. juuni 2016

STONE OF THE DAY - SUITSUKVARTS

Suitsukvarts on üks nendest kividest, mis alati leiab oma tee minuni. Oma esimese kivi leidsin, kui käisin vanalinnas väelaule laulmas. Üks pisike kristall lebas diivanil ja ma isegi läksin suurde ruumi ning küsisin, et kelle kivi see on? Kõigil oli küsimärk otsa ees, et millest ma räägin... 
Siis mõni aeg tagasi (või lausa juba aasta tagasi..) sain üllatuse postkasti - pakk Prantsusmaalt! Ma teadsin, et see on Martalt, kuna ta elab seal ning mingit muud pakki ma ei oodanud. Aga MIS paki sees oli, vot seda ma ei oleks osanud arvata. Marta saatis mulle juba ükskord Prantsusmaalt kivi, otse alpidest mäekristalli, aga seekord oli ära pakitud kaks suitsukvartsi, mille ta oli kuskilt maast leidnud :D Ta ükskord kirjutas mulle, et ''Marili, sa ei usu mind.. aga ma leidsin maast kristalle!'' ning saatis mulle tõestuseks pilte - mul vajus suu lahti - maas oli JÕHKER hunnik kristalle, suuri (kuskil 40-50cm läbimõõt) kuni pisipisikesteni välja. 

Seega leiab see kristall minuni oma tee, kas siis Prantsusmaa tänavatelt või veelgi kummalistemast kohtadest. Aga ma ei imesta üldse... Leidsin Loitsukellerist lause, mis kirjeldab ideaalselt seda, miks mul suitsukvartsi vaja on: Sobib hästi inimestele, kel on elav fantaasia, kuid raske anda endale selgesti aru oma kehast ja tundemaailmast. Muudab tunded püsivamateks ning iseenese kehas olemise turvaliseks. 

Suitsukvarts asub vasakul pildil.
fotod: Pinterest ja FreePeople.com

Veel kristallist:
Suitsukvarts on üks tõhusamaid maandavaid kive. Sel kaitsekivil on tugev side maa- ja juurtšakraga, mis kutsub meid kaasa mõtlema keskkonna ja ökoloogiliste probleemidele lahenduste leidmisel. Kivi on suurepärane vastumürk stressile. Suitsukvarts õpetab meile loobuma kõigest vanast, mis meid enam ei teeni. Kivi leevendab hirmu, vähendab depressiooni ning toob emotsionaalset rahu. Suitsukvarts edendab positiivset mõtlemist ning lahendab vastuolusid.
Suitsukvarts on sageli juba looduslikult kiiritatud ning seetõttu sobib ta hästi kiiritusega seotud haiguste ja kemoteraapia tagajärgede ravitsemiseks. Kivi on hea alakõhu, puusade ja säärte vaevuste korral. Suitsukvarts leevendab valu ja aitab stressi  korral.
- kristalliharmoonia.eu

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign