Pages

7. juuni 2016

UUS KOLLEKTSIOON ''SUVI2016''!


Lõpuks-lõpuks! See kollektsioon on oodanud oma avaldamist juba üle kuu aja - vahepeal matsin ta teiste asjade alla, siis tegelesin muude toimetustega, siis ketras mu peas mõte ideaalsusest, piltidest, nägemus oli suur, aga siis tuli teadmine, et pean tegema asju ikka ise, enda moodi ja siiralt. Mul olid küll suured plaanid ning neid ma maha matnud ei ole, mul on nii palju uusi ideid juba talveni välja, nii et korralik pildisessioon ilusa modelli ja professionaalse fotograafiga tuleb kindlasti!

Suvi2016 on inspireeritud looduse värvidest ja põhiliselt vikerkaarest - mu terve ehetepersooni taga on lause - ''Wear the rainbow'', mis iseloomustab seda kollektsooni eriti hästi! Kanna vikerkaart! Praegusel hetkel on valikus 6 värvi, mis on minu maitse järgi valitud, aga soovi korral teen ka täpselt sellise, nagu sina soovid! Punase? Oranzi? Erkroosa? Mururohelise? Saab-saab-saab! :)
Ära unusta, et nüüd saad Storytelling Jewellery tegemisi jälgida ka instagramis! https://www.instagram.com/storytellingjewellery/

See kollektsioon on tehtud ühe kiviga - jadeiidiga (ka jaad) ning arvan, et selle kivi omadused sobivad igale inimesele. Veidi sellest kristallist:

Vaimne mõju: Jadeiit kuulub maagiliseimate kivide hulka, mõjutades nii elusat kui elutut loodust. Sobib väga hästi mõtluskiviks, tuues endaga kaasa hingelise rõõmu ja rahulolu, tasakaalustades ja värskendades mõttetegevust ja tundeilma. Jadeiit parandab meeleolu ja väljendusvõimet, andes kasutajale tagasi tema isikupära ja võime armastada.

Mõju tervisele: Jadeiidi rahustavad võnkumised mõjuvad tasakaalustavalt kodu inimese organismile. Kosutab neere, südant, vereringet ja närvisüsteemi. Kivi kosutab kogu immuunsüsteemi, ergutab ainevahetust ja leevendab ka neerudega seotud haigusi. 


UUE KOLLEKTSIOONI LEIATE SIIT!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign