Pages

28. juuni 2016

VINTIIK PHOTOSHOOT LOOK no1


Jätkame vintage-lainetel!

Mõni aeg tagasi jäi mulle silma üks facebooki leht, küllap keegi oli seda like'nud. Uurisin siis lähemalt, tundus olevat üsna uus ettevõtmine. Tegemist siis riiete müügiga, vintage-retro-lihtsalt ägedad asjad. Mul jäi silma nii mõnigi asi, niiet panin kiirelt LIKE, et teinekord edasi uudistada. Siis, vaid paar päeva hiljem, kirjutas mulle lehe omanik, Anna, et ta tahab ''uusi'' riideid ülesse pildistada ning just mind modelliks haarata! Noo vägev kokkusattumus, tõdesin ning olin koheselt nõus. Eelmine nädal, jaanilaupäeval, korjati mind kodust peale ning viidi imekaunisse Raudallu, kus 5h järjest ringi möllasime. Tore seltskond, ilm ja riided ning aeg lihtsalt lendas!

Eile sain Anna käest palju pilte ning need kaks hakkasid mulle koheselt silma. Muutsin vaid veidi värve jahedamaks ja voila (no retouching the face.. I can't even believe it)!

Kingad: ABC King (super vanad, minu isiklikud) ; Riietus : VINTIIK


VINTIIK poe leiate Facebookist - https://www.facebook.com/VINTIIK/ (klick!) ja instagramist - https://www.instagram.com/vintiikofficial/ (klick!)

1 kommentaar:

  1. Väga mõnus kombinatsioon retrost.Mulle nii meeldib see sinakas silmavärv, sest muudab terve riietuse palju elavamaks. Lähen ja uudistan ise ka seda facebooki lehte ;)

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign