Pages

11. juuli 2016

EHETE TÖÖTUBA @Loovuse Ruum


Sattusin üht järjekordselt kristalli-postitust tehes Kristallimaailm.ee lehele ja kuna ma polnud sellist lehte varem kohanud, siis uurisin ja puurisin kõik info ära! Sattudes kalendri peale, avastasin, et Kristallimaailma omanik, Elena, teeb erinevaid töötubasid ja koolitusi. Ilmselgelt läksid mu silmad põlema - nii põnev! 

7ndal Juunil siis sattusingi esimest korda Loovuse Ruumi, Kadaka Tee 70c, et koos nelja teise naisega poolvääriskividest käevõrusid meisterdama hakata =)Esmalt pidime valima pendli ning kuna ma olen varem pendeldanud, siis ei vajanud see teema eriti tutvustamist, pigem sain sõbraks oma välja valitud pendliga (rubiintsoisiit) ja kivide välja valimine käis nii : Suure valge liniku peale oli Elena asetanud väga palju erinevaid kristalle ning me pidime küsima ''Mida on mul täna vaja?'' ja hakkasime pendeldama. Minu ''väljavalitud'' kive näete üleval. Elena kirjutas nimed paberile ja siis hakkasin kahest hiiglaslikust kausist kive otsima.

Mul tuli välja kaks väga erinevat ''põhjust'' või ''probleemi''. Esimene (obsidiaan, hematiit, laavakivi ja labradoriit) -  kaitse negatiivsuse vastu ja teine ( mäekristall, aventuriin, roosakvarts ja flouriit) on seotud armastuse teemadega, enda avamise ning suhtlemisega.


Ja valmis nad saidki! :) Lisasin veidi lisa kulinaid kaa, yinyang märke, päikese ning Hamsa käe lootuslillega. Millegipärast kõnetasid... Pole vist imestada, eksole :)

Mõlemad käevõrud said koha peal puhastatud ning oma ülesande, loodetavasti ''teenivad'' nad mind hästi. 

Soovitan väga väga sooja südamega LoovuseRuumi külastada, erinevate koolituste ja töötubade kohta saad lugeda siit: http://www.kristallimaailm.ee/koolitused-ja-toumloumltoad.html

PS: Keegi ei ole seda postitust kinni maksnud, käisin täitsa oma raha eest :)
PS2: Kõik pildid tehtud Samsung S7 Edge telefoniga - amazeballs kvaliteet eksole? Varsti teen pikema arvustuse sellest telefonist!

2 kommentaari:

  1. Täitsa uus nimi minu jaoks ka. Lõpuks ometi leidsin kristallide edasimüüja, kelle valikus on lihvimata apatiit! Ja neil on nii vahvad papagoide kujud. Tänks lingi eest! :)

    VastaKustuta
  2. Oii nii mõnus töötuba. Tahaks ka kohe minna!

    PS! Kvaliteet on piltidel tõesti hea telefoni kohta.

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign