Pages

5. juuli 2016

LEMMIK NÄOKOORIJA & aus padjanägu...

Olen terve elu suur koorijate fänn olnud, eriti kehakoorijate. Midagi on selles minu jaoks psühholoogiliselt puhastavat, ehk kui mul on elus keerulised olukorrad ja ajad, siis lähen alati väga pika dušši alla ning koorin ennast pealaest jalatallani, et saaksin nii füüsiliselt kui ka vaimselt puhtaks. Muidugi koorijad teevad selle füüsilise töö ära, aga minu puhul aitavad ka vaimsele kaasa... 

Olen seega katsetanud palju erinevaid firmasid kui ka kodukootud variante. Pean tõdema, et lemmik kehakoorija on just enda tehtud - kohvipuru ja vedel mesi. Ideaalne, eriti kui saab veel saunas kuumeneda. Tulemuseks ebamaiselt pehme ja hästi lõhnav nahk. 

Näokoorijaid kasutasin väga pisteliselt - kui midagi uut avastasin, siis paar korda proovisin ja ikka jäi toode kuidagi nurka vedelema. Kuniks sain selle Moshi apelsini-sidruni näokoorija, Ilublogijate kokkutulekult. Nüüd ma tahaks seda iga kord kasutada, kui pesema lähen, aga kuna see oleks ilmselgelt liiga palju, siis kord nädalas haaran ta kaasa, kui vanni lähen. 
Põhiliselt meeldib mulle, et sellel on nii mõnus lõhn! See slogan toote peal on täpne, kuna peale koorimist olen tõesti ärkvel! Lisaks tunnen, et koorimine läheb ka asja ette, mõned tooted, mida kasutanud olen, on liiga õrnad. Ja võib-olla on see hea asi, kuna näonahk on õrn, aga mulle meeldib näha, et nägu saab puhtaks ka :D


Tundus ainult aus, et kui räägin näokoorijast, siis tuleks postitada pilt oma näolapist kaa, ausalt, lähedalt, ilma meigi ja töötluseta. 
Noo nii lähedale ma teid siiski ei lase, et te mu kõiki poore näeksite, see ''rõõm'' jääb mu elukaaslasele :D Ma olen veidi aega nüüd maadelnud ''teise puberteediga'', küllap see tingitud sellest, et paar kuud tagasi lõpetasin antibeebipillide võtmise ära ning sellega seoses toimub igasuguseid muutuseid.. Pildilt nähtu polegi kõige hullem, ma arvan, kuigi veidrad punnid otsaesisel ja lõual ajavad tuju mustaks küll! Aga selleks puhuks ma oma ustava koorija käiku võtangi (tavaliselt õhtuti, et päevane mustus maha saada). 


Millised on teie lemmik näo/kehakoorijad? Kui on, siis võite jagada mõnusaid DIY koorijate retsepte ka! :)

4 kommentaari:

 1. Proovi kindlasti ka kaera ja mee koorijat ise teha, tervel kehal ja näol pole isiklikult proovinud, aga kätel küll ja nahk oli pärast imepehme! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Panen kõrva taha, aitäh soovituse eest :)

   Kustuta
 2. Kas antibeebipillide võtmise lõpetasid tervislikel kaalutlustel? Ise juba väga kaua mõtlen ja mõtlen, kas hakata neid võtma või mitte, aga millegi pärast nagu ei meeldi väga, et mingid tabletid mu keha kontrollima hakkavad. :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Otseselt midagi tervisega pahasti ei olnud, aga võtsin pille juba üle 8 aasta.. Seega tundus õige aeg anda kehale puhkust nendest hormoonidest. Mõned ebameeldivad kõrvalnähud olid pillidega kaa, migreenihood, tupeseen. Nüüd tunnen ennast palju paremini - va sagemini tulevad punnid näos, aga asi võib olla ka suves ja suuremas mustuses/rasus. :) Ise ei soovitaks enam pille, kuigi jah, püsiva partneri puhul on väga mugav, aga praegu on mul ka väga mugav :D ja keha on terve!

   Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign