Pages

2. juuli 2016

MOSSA - uus lemmik näohoolduses (+ KINGILOOS!)


Olen piisavalt kaua rääkinud dr.Hauschka toodetest ja nende imelisest mõjust. Eks ma pikalt arvasin, et nüüd on mu katsetamistel lõpp, samade toodetega vanaduspõlveni! Õnneks elul on muud plaanid ning praegusel hetkel ei ole mu vannitoa riiulil peaaegu mitte ühtki Hauschka toodet (va mudamask). 
Nüüd vaatab sealt vastu üks tore Läti bränd Mossa! Paljudele võib-olla veel võõras nimi (kuigi ka paljud blogijad on neid juba kiitnud), aga Madarat ikka teate, eksole? Mossa on Madara väikeõde, selline tragi ja tubli!

Minul on praegu kasutuses iga päevaselt näokreem, näoõli ja mitsellaarvesi. Natukene vähem kasutan puhastusvahtu (veel pean harjuma sellega) ning BB-kreem on hetkel liiga hele minu jaoks (jee päike!). Mul on veel üks väga kihvt näokoorija (mu viimase aja lemmik tooted on koorijad, see suvi on kuidagi eriti rasuseks mu näonaha teinud.. või noh, need muutuvad hormoonid äkki.. või ma ei tea ise ka, olen igatahes rasusem kui varem!), mis mõeldud veidi vanemale nahale (aga ma väga tahtsin proovida!) ning tuleb poelettidele alles sügisel. 
(note to self - tee erinevate näokoorijate postitus!)

Miks siis Mossa? 
Ma armastan kõikide nende toodete lõhnu! See näoõli on lihtsalt vapustavalt hea lõhnaga - selles on 12!! erinevat õli, aga vaarikat ja astelpaju on väga tunda, mu lemmikud :) Samuti meenutab ta mulle midagi lapsepõlvest, aga ma ei suuda meenutada, et mida täpsemalt. Jüri ütles samuti, et väga tuttav lõhn :D
Aga samuti lõhnavad hästi need kreemid ja puhastustooted, aga mitte liiga intensiivselt. Pigem nagu mõnus loodus, mitte keemiliselt turgutatud lõhnad.

Mulle meeldib veel, et kõikidel toodetel on öko-sertifikaat ning nad ei sisalda kahjulikke sünteetilisi aineid. Ma veedan ju enamus päevi looduskosmeetika keskel, seega patt oleks mingit jampsi endale näkku panna :) 
Ma ei saaks öelda, et mu armastus dr.Hauschka vastu on nüüd mööda läinud, kuna aeg-ajalt kasutan siiski Jüri toonikut, aga hetkel olen väga-väga rahul ning isegi üllatunud, et Mossa asendas niivõrd palavalt kiidetud brändi.

Ma olen rohkem ka orgaanilisi meigitooteid kasutama hakanud, aga sellest äkki juba järgmises postituses!


Mul on üks super uudis ka! Nimelt Facebookis läks lahti KINGILOOS, kus võitja saab valida endale 3 vabalt valitud Mossa toodet :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign