Pages

16. aug 2016

BACK IN BLACK/ Uue hooaja moeinspiratsioon

Kätte on saabunud aeg, mida enamus inimesi väga ei armasta (et mitte kasutada sõna vihkama), kuna päevakorras on vihm, tuul ja külmakraadid. Kuigi suvi veel siiski kestab, siis tahest tahtmata räägitakse juba augustikuus sügisest. Kool hakkab paari nädala pärast ning üldine elu kuidagi loksub paika tagasi. Suvised festivalid on möödas ning aeg asjalikuks hakata. Ma olen terve suve tööl käinud, seega asjalik olen olnud koguaeg :D Aga siiski ma tunnen, et teiste inimeste rutiini naasemine mõjutab mingil tasandil mind ka. 

Jõuan nüüd ka lõpuks selle postituse tuumani, milleks on must garderoob! Iga aasta, kui suvised soojad möödas on, pööran oma stiili peapeale ning domineerivaks värviks saab must ja veidi valget (mis tegelikult polegi ju värvid eksole). Kes mind lähemalt tunnevad, need teavad, et kõik värviline ja boheemlaslik on täpselt minu teema, seega iga sügis ja talv näen veidi üllatunud nägusid, kui järsku üleni mustas ringi liikuma hakkan. Eelmine aasta olin veidi tagasihoidlikum, kuna Universaal Universumis tööl käies oli veidi veider nahkpükstega istuda, seal järgisin ikka poe üldist temaatikat. Mitte, et ma praegu töötaksin kuskil sadomaso-hõngulises ettevõttes (:D), aga tunnen veidi suuremat vabadust katsetada. 

Panin eile kokku kollaaži piltidest, mis hetkel mind inspireerivad. Sai see päris tume, lausa gootivaibidega, aga selleks ju inspiratsioon ongi! Et noppida endale sobiv ja olemasolevaga kombineerida :) 


Siia postitusse sobib ka ideaalselt peaaegu täpselt aasta tagasi kirja pandud ''Teekond praktilise garderoobini'' postitus. Mul on plaanis ka see aasta samamoodi oma riidekapp ette võtta, teha korralik tühjenduskuur ning osta vaid väga vajalikke asju. Postituse leiad SIIT!


Mind huvitab: Mis on sinu must-have ese sügis/talve garderoobi?


1 kommentaar:

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign