Pages

24. aug 2016

CALM AFTER THE STORM


Olen eilsest saati saanud palju kirju ja kommentaare ning tahan öelda suurelt AITÄH! Ilmselgelt polnud minu eesmärk komplimente välja meelitada, vaid panna inimesi mõtlema oma sõnade üle, aga teie ilusad sõnad tegid mu õhtu/hommiku tõesti meeletult päikselisemaks. 

Tuleme siis eilse juurde ka korra tagasi. Need pildid tegi Piia (bowtiediary.com), kellega koos showroomis käisime ning samuti hiljem Sesoonis hilist lõunasööki nautisime. Aitäh Piia inspireeriva olengu eest :) ja selle eest, et täpselt ära tabasid, milliseid pilte ma soovin. 

Fotodel näete mitut uut eset - WÖÖ kleiti, mis on mu absoluutne lemmik! 100% bambuskangast kleit, mida saab kanda ükskõik mis pidi. Üks pehmemaid asju, mida kandnud ja katsunud olen, samuti nii mitmekülgselt kantav ning mis peamine - Eesti disain! Minimalistlik, naturaalne, ökoloogiline.
WÖÖ'ga saad tutvuda nende kodulehel - http://www.woo-studio.com/

Teine uus ese on kaelas olev choker - mulle tundub, et ma olen üks viimaseid inimesi, kes selle trendiga kaasa läheb, kuid ootasin õiget aega, mil ikka enda tehtud ehet kanda saan. Esmaspäeva hommik oli see õige aeg, mil kõik klappis - inspiratsioon, kodus leiduvad vahendid ning tahe meisterdada. Tulemuseks kahe mäekristalliga kaelakee, mida saab vähemalt kolmel eriviisil kanda. Tänu suurepärasele tagasisidele tundub, et Story Telling Jewellery sügiskollektsioonis saab samuti chokereid näha :)Kuidas selline veidi süngem look tundub?

4 kommentaari:

 1. Meeldib ikka rõõmsam look :)

  VastaKustuta
 2. Jaa-jaa-jaa sellele chokerile! Ma pole ka veel selle moega kaasa läinud (niiet sa vist ei olegi viimane inimene haha!), sest pole seda ainust ja õiget leidnud...aga see kristallidega paistab küll õige valik olevat. Jään ootama!

  VastaKustuta
 3. Ma vaatasin eile su videot ja läksin üle pika aja trenni :)

  VastaKustuta
 4. Ma ka jah, ikkagi tahaksin seda chokerit endale..

  BOWTIE DIARY

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign