Pages

15. aug 2016

DenimDream fall/winter 2016 TEASER

Hei armsad!

Suure põnevusega näitan teile eelmise teisipäeva pildistamise telgitaguseid. Nimelt pildistasime DenimDreami sügis/talve ajakirja jaoks Svetlana Puzorjova disaini koos Marque 7 ehetega. Mul oli imeline kaasmodell Andra, kes on lihtsalt nii-nii võrratult kaunis ja vaid 15-aastane! Ma loodan, et tal on edukas modellikarjäär ees :) Muidugi tundsin ennast eriti vanana... 10 aastat vanem, kui kaasmodell.. heheeee.

All paar telefoniga tabatud hetke, mis ehete autor Maria Parkas tegi (ja üks selfie ka). Sattusin (lõpuks) chokeritest vaimustusse. See trend on juba ülipikalt populaarne olnud, aga ma ei ole näinud ühtki põhjust, miks ma peaks paelajupi kaela ümber panema. Nüüd siis sain aru - see on lihtsalt nii seksikas :D Õnneks on neid nii kerge ise teha kaa. Mitu DIY ideed juba mõlguvad peas (eks ikka koos kristallidega).

Eks siis hoidke septembris silmad lahti ja haarake DenimDreami ajakiri, mina igatahes ootan suure huviga!


Fotograaf: Ilja Novikov
MUAH: Svetlana Novikova
Riided: Svetlana Puzorjova
Ehted: Marque 7

2 kommentaari:

  1. See sinine kleit on niiiii imelise lõikega!

    VastaKustuta
  2. Issand, whoa! Killer tõesti. Aga samas väljapeetud siiski. Oeh! Eriti just see tumesinine (?) kleit, koos chokeriga. Lihtsalt selline.. küps väljapeetud naiselikkus, üli naiss! :)

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign