Pages

6. aug 2016

OOTD ft. Polyvore


Avastasin jällegi oma lemmik tegevuse - Polyvores komplektide kokkupanemise! Enamus puhkudel tuuseldan lehel ringi, leian ägedaid asju ja unistan... unistan sellisest garderoobist. Täna aga panin kokku võimalikult sarnase komplekti, mis mul ka päriselt seljas on. Muidugi mõningate mööndustega, kuna ilmselt Soome kaltsukast ostetud pluusi ma Polyvorest nii kergesti ei leia! Samuti Jüri kapist pätsatud must kardigan on lühem ja maskuliinsem, kui pildil olev vägev jakk! Saate mu mõttest aru küll :) 
Parempoolsel pildil siis täitsa minu jalad, panin täna ema kingitud tie-dye sokid jalga, mis on kindlalt mu uued lemmikud! Nii värvilised ja coolid :) Lisavad ka riidekomplektile vajaliku vimka, muidu oleks asi liiga turvaline ja igav!

Mis teil nädalavahetusel plaanis? Mina olen mõlemad päevad tööl, aga täna õhtul lähen FC Flora - Narva Transi mängu vaatama, sest omadele tuleb ikka pöialt hoida! 

Uskumatu, et juba august on... Järgmisel nädalal on Arvamusfestival ning vaid üheks õhtuks avame me oma koduaia, et külalisi vastu võtta ning neile kõike head ja paremat süüa pakkuda! Kui oled ka Paidesse tulemas ning tahad reede õhtut meeldivas seltskonnas-õhkkonnas (ja hea toiduga) veeta, siis vaata üritust https://www.facebook.com/events/275150069520601/ ja pane end kirja!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign