Pages

3. sept 2016

H&M AUTUMNAeg-ajalt juhtub nii, et H&Mis käies tahaksin ma peasegu igat eset sealt. Samuti juhtub see, et ma mitu kuud sinna ei satu, kuna näen e-poes, et pole väga mõtet. Praegusel hetkel kehtib see esimene lause! H&M on sügiseti imeline kullaauk, kuigi pean tõdema, et e-poes on enamus asjad siiski palju vägevamad ning tunduvad palju kvaliteetsemad, kui nad seda tegelikkuses on. Nii langeski umbes 70% netis välja valitud asjadest prooviruumis ära. 
Kolmapäevasel suurel shopingu-tripil jäid lõpuks ostukorvi kaks kleiti ning päev hiljem lisandus neile paar ülepõlvepõlvikuid. Kleit ja põlvikud on ülemisel pildil ka kenasti esitletud. Ülejäänud tooted kollaažil on samuti H&Mist, jakk osutus kohapeal liiga õhukeseks ning sellel on maailma tobedaim varrukapikkus! :( Saapad on mul sarnased juba olemas, selliseid näen kaa iga sügis poodides.. Minu omad tulevad esmaspäeval parandusest koos mu teiste maailma-lemmikumate saabastega. Yay, rohkem moepostitusi! (mäletate, praegu teeme nägu, et Story Telling on moeblogi?)

Kott ja käevõrud sai lisatud terviku loomiseks, kuid neist ära ka ei ütleks! Kuigi ehete osas võidavad enamasti mu enda tehtud looming :)

Homme näete, kuidas uus kleit seljas välja näeb!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign