Pages

19. sept 2016

OBSESSION: SNEAKERS


Tossude trend on mitu aastat aktuaalne olnud, aga nagu ma ennegi siin blogis maininud olen, siis jalad on mu kõige suuremat ebakindlust tekitav kehaosa, seega enamus jalanõutrende lähevad minust suure kaarega mööda. Ma lihtsalt ei julge enamusi stiile kanda :D 
Õnneks aga aastad on mulle näidanud, et probleem on vaid minu peas ning kedagi väga ei huvita minu jalalaba suurus. Nüüd ma siis olengi jõudnud arusaamani, et ka mina võin tosse kanda ning nii ma siis hakkasingi mööda poode tuuseldama ning nüüdseks olen ka lemmikud leidnud. Kahjuks maksab üks korralik toss päris palju raha ning sellepärast ma ei ole ühtki paari siiani soetanud. Mu vaieldamatu favoriit on Nike ning nende Air Max Thea ning Air Max Notion. Teiste jalas meeldivad mulle ka väga adidas Originals Stan Smith'id ning New Balance'id. 

Näited Reede poest SIIN / SIIN / SIIN

Ilmselt pole see mitte midagi uut, pigem juba vana trend, aga mida rohkem ma saan ''üle'' oma ebakindlusest, seda rohkem tahan erinevaid stiile proovima hakata ning tossu/kleidi/vabaaja trend on praegu esikohal :)

Millised on teie hetke lemmik moetrendid?

3 kommentaari:

 1. Ma ise elan ka juba ainult erinevates tossudes ja tennistes, sest niiiiii mugav on. Minu lemmikud on klassikalised mustadd Niked valge tallaga, mudel polegi nii oluline :) Ja need sobivad suht kõigega. Ostsisn Sports Direct'ist ja seal on Nike väga hea hinnaga ;)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kahjuks ei leidnud ma Directist midagi :( Ei veebist, ei poest... Niiet jään Reede või Sportlandi juurde :)

   Kustuta
 2. Hei! Tahtsin Sulle lihtsalt öelda, et nägin Sind eile Solarise kõrvalt rattaga möödumas ja Sa nägid super kaunis välja! Ratta seljas või mitte! :-) Ilm oli kole ja kuigi Sinulgi olid seljas tumedad riided nagu igal teisel siis paistsid rahva seast väga vahvalt välja :) Oled tõesti armas!

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign