Pages

20. okt 2016

5 ESIMEST KRISTALLI, mis võiks kodus olemas olla!

Oled alles algaja kristallihuviline? Sooviksid sukelduda poolvääriskivide maailma, aga poes olev valik lööb silme eest kirjuks? Siin on minu 5 ESMAST kristalli soovitust, mis sobivad kõigile!


MÄEKRISTALL

Mäekristall on üks populaarsemaid ja enam levinumaid kristalle terves maailmas. Seda nimetatakse ka kõikide kristallide Emaks, sellel on oskus kristalle ühendada, aurat puhastada ning energiaid erinevatesse kohtadesse suunata. Mäekristall suurendab keskendumisvõimet ning parandab mälu, seega on kristall hea kaaslane tööl ja õppimisel. 
Mäekristall võimendab teiste kristallide tööd, seega kui kanda seda koos teiste kividega, siis nende mõju suureneb. 
Miks soovitan? Kuna mäekristall avab mõtted ja meele spirituaalsusele - aitab elu rohkem ja laiemalt mõista.
Kanna kaelas, kõrvas, käe peal või aseta kodus meelepärasesse kohta. Minul leidub mäekristalli enamasti elutoas, kuid ühe panin kõrvaltuppa, aloe taime toetama.


AMETÜST

Ametüst on minu isiklik lemmik! Millegipärast on selle lilla värvus mind alati lummanud ning mõnda aega ainult ametüsti soetasingi. Ametüstil on väga rahustav mõju, see toob selgust, rahulikuma une ning pakub toetust rasketel hetkedel. Samuti sobib ametüst ideaalselt meditatsiooniks, kuna see vaigistab meele ning tasakaalustab emotsioone. Keda painavad halvad unenäod, sel soovitan lapiku ametüstikivi padja alla pista.
Sarnaselt mäekristallile, on ametüst suurepärane aura puhastaja, eemaldades teatud energiad, et teised kristallid saaksid paremini oma tööd teha. 


ROOSA KVARTS

Samuti üks kõige populaarsemaid kristalle maailmas, kuna tundub, et kõigil on rohkem armastust vaja. Roosa kvarts on tingimusteta armastuse, harmoonia, hoolitsuse ja rahu kristall. See on veelgi rahustavama toimega, kui ametüst, tasakaalustades emotsioone ja tundeid. Toetab ja julgustab läbi südame elama ning suurendab eneseusku. Roosa kvarts parandab hingehaavu, leevendab südamevalu ning stressi. Ma alati haaran roosa kvartsi järele, kui stress ligi või eneseusk madalam. Sobib väga hästi ka lastele/noortele, kuna loob kaitstuse- ja hoitusetunde ning suurendab positiivsust.  
Armastuse ligi tõmbamiseks aseta kodu välisuksest vaadatult kõige kaugemasse paremasse nurka.


TSITRIIN

Tsitriin on külluse ja jõukuse kivi, mis minul juba mitu aastat rahakotis pesitseb. Niimoodi hoiab ta eemale raha ''ära jooksmist'', samal ajal seda juurde meelitades. Tsitriin on samuti päikeseenergiat kandev kivi, tuues endaga kaasa positiivsuse, soojuse, armastuse ja sisemise rahu. Sobib väga hästi tundlikutele inimestele, kes lasevad ennast liigselt mõjutada - tsitriin aitab suhtuda asjadesse positiivsemalt ning olema kriitika vastu rohkem vastupidavam. Julgustab ennast rohkem väljendama, aitab sõnastada mõtteid ja tundeid.
Kanna endaga kaasas või pane rahakoti vahele/kodu välisuksest vaadatult kõige kaugemasse vasakusse nurka (jõukuse nurk).

SELENIIT

Seleniit on väga müstiline kristall, mida nimetatakse ka Inglite kiviks. Minu jaoks on ta üks suur puhastaja ja (kodu)kaitsja. Seleniit puhastab teisi kristalle, seega kui mul ei ole aega neid suitsutada või voolava vee all hoida, siis kasutan seleniiti - mul on üks suur kristallikuul, samuti varras, trummerpoleeritud kivid kui ka üks torn, mis tavaliselt mu und kaitseb. Ps: Seleniiti ära kunagi vee alla pane!
Seleniit toob selguse südamesse, aitab lahti lasta suhetest, mis meid enam ei teeni ning avatud südame ning tingimusteta armastusega tervitada oma elus uusi inimesi ja olukordi. Juba varsti ka 5 kristallipoodi, mida eelistan! :)
Mis on sinu lemmikud kristallid?

6 kommentaari:

 1. Kas kristalli kellelegi kinkida ka tohib?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mina olen uskumusel, et võib ikka! Soovitan kristallile anda ülesanne ja siis kingisaajale ka öelda, mis ülesande kristall sai :) (Nt, et see kivi toogu sulle palju armastust)

   Kustuta
 2. Miks ei tohi seleniiti vee alla panna?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Seleniit hakkab vees lahustuma! pudeneb täitsa laiali

   Kustuta
  2. huvitav, mul pole nii juhtunud ja olen mitmeid kordi voolava vee all puhastanud. küll mitte tundideks ligunema jätnud, aga seleniidipulk on jätkuvalt ühes tükis. õnneks :)

   Kustuta
  3. ohoo! Ma olen lihtsalt igalt poolt nii eesti kui ka inglise keeles lugenud, et Seleniit ja vesi on NO-NO, seega ise proovinud ei olegi :) Võib-olla Eesti vesi on pehmem või midagi :D

   Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign