Pages

14. okt 2016

ILULEMMIKUD sügis/talv 2016!

Augustikuu lõpus näitasin oma nahahooldustoodete lemmikuid, see kord keskendun jumestusele! Ma ei ole selliseid postitusi kuigi tihti teinud, kuna 1) ma meigin ennast suhteliselt vähe 2) Lemmikuid kasutan väga pikalt ja nendest uuesti rääkimine poleks huvitav

Aga kuna viimasel ajal (võib-olla sügise tulekuga) olen tahtnud veidi rohkem nägu katta või siis nö nägu ''pähe teha'', olen rohkem tooteid kasutama hakanud kui ainult päikesepuuder. Mõned neist vanad lemmikud, aga mõned ka täitsa tutikad. Millised on siis mu go-to tooted?


Alustame põhjast - olen Maybelline FIT me! puudritest ja jumestuskreemidest juba aastaid vaid häid sõnu kuulnud, siis tänu soovitustele ja hea hinnale see valituks saigi. Kahjuks sai valitud toon minu jaoks naatukene liiga hele (120), seega pean seda väga mõõdukalt kasutama, aga siniste silmade alla sobib ideaalselt ning ülejäänud näolt võtab läike kerge vaevaga ära. Müügikohad: Üle Eesti, Prismad, Selverid jne jne

Rääkides sinistest silmaalustest, siis üks hea peitekreem on minu jaoks peaaegu asendamatu! Pikka aega kasutasin Oriflame'i oma, aga tegelikult ei sobinud see mulle üldse, lihtsalt polnud midagi head leidnud. Õnneks on mul töö juures selline bränd müügil nagu Couleur Caramel ning nende peitekreemid on to-die-for! Kasutasin seda mõnda aega vaid sõrmedega peale kandes, kuid hiljuti ostsin Ecotoolsi pintsli ja nüüd olen peitekreemi pro :D See kaotab kõik punetused, sinitused nagu niuhti, aga säilitab siiski loomuliku välimuse.

Järgmisena tuleb mängu mu all-time-favourite meigitoode - ZAO Organic Makeup'i päikesepuuder*! Sellel on lihtsalt nii imeline värv ja sära, suvisel ajal või lihtsalt laisal kiirel päeval võõpan põsed üle ja kohe teine tera. Kasutasin pikalt Manhattani triot, mis on nüüdseks nii vana, et tegelikult piinlik sellest isegi rääkida... :)  Zao müügikohad: Tartu, Ailiita Ilustuudio

Kulmudega on lihtne - olen juba mitu aastat järjest kasutanud ArtDeco kulmuvärvi toonis 3 ning uut soetada pole plaaniski :)


Ripsmetuššidega olin mõni aeg täitsa hädas (mõni aeg ehk siis paar aastat tagasi), kui kõik uued olid väga veidrate kummist peenikeste harjastega, millega ma absoluutselt hakkama ei saanud. Mulle meeldivad ikka need vanakoolikad, suured ja karvased :D Täpselt selline on Lumene True Mystic Volume ripsmetušš*, mille leidsin Ilublogijate Kokkutuleku kingikoti seest. Seisis see tükk aega mul meigikotis, ühel emotsiooni hetkel ta ükskord haarasin ning tulemus oli vau-vau-vau! Pikad kaardus Bambi ripsmed! :) 

*kingitud tooted

Need on minu lemmikud meigitooted ning tegelikult on siit puudu erinevad huulepulgad... Tundub, et nendest siis juba järgmises postituses! ;)

Millised on sinu must-have tooted? Kirjuta kommentaaridesse!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign