Pages

13. okt 2016

I AM A GREEN BIRD

Mu armastus Eesti disaini vastu on järjest suurenemas. Olen sellest ennegi juttu teinud, ühes outfiti postituses, kus kandsin WÖÖ kleiti ning kui käisin Kaaren Stuudio ateljees patju uudistamas. Täna teeme jällegi juttu vägevast Eesti disainist ning seekordne disainer on mulle nii mõneski mõttes eriline. Esiteks, me jagame üht eesnime ja teiseks, ta on mu parima sõbranna vanem õde. Tegu siis Marili Roobaga, keda tuntakse võib-olla rohkem kui Froufrou seelikute (esimese!) tegijana, aga tal on ka teine bränd Green Bird, mis keskendub vaid taaskasutatud materjalidest tehtud riietele. Kõige uuemas kollektsioonis on näha teksadest loodud kevad-sügis jakid ja seelikud ning triiksärkidest loodud kleidid/pluusid. 

Minu seljas näetegi üht nendest jakkidest, mille sobitasin roosa-sinise-kirjude Flossy jalanõudega ning H&M'i baasesemetega. Tollel päeval ei olnud nii külm, kui praegu lähipäevadel on olnud, täna haaraksin juba soojema kampsuni ja salli järele :)


JAKK - Green Bird by Marili RoobaJalanõud - Flossy; Püksid, pluus - H&M; Sõrmus - Universaal Universum; Müts - Stradivarius


Aitäh Piia piltide eest! Postitus on valminud koostöös Green Bird ja Flossy Estoniaga.

6 kommentaari:

 1. Need armsad patsid ja papud! Like it a lot :P

  VastaKustuta
 2. Oh, väga kihvt jakk ja väga cool look!
  Kusjuures, mis mul veel silma jäi, ma pean Universaal Universumit külastama! Igal pool, kus on S suuruses sõrmused (H&M, Lindex, River Isalnd jne) on need mulle alati suured, aga kui sinu peenikesed sõrmed on omale kaunistused leidnud, siis leian ju mina ka!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Esiteks, aitäh! :) ja teiseks, soovitan Universaali ja! Seal on ka tegelikult päris.. suured need (ehk siis tegelt tavasuuruses, kuna mu näpud nii väiksed), aga mõned valikud on pisid kaa :) Ja super super super ilusate kividega!

   Kustuta
 3. Tegelen nüüd enesekiitmisega, aga need pildid tulid eriti mõnusad! Värvid sobivad superhästi ja muu hulgas ka su uue logoga ;)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oled kiituse väga ära teeninud :) ja võib-olla peaksin siis rohkem sinist enda garderoobi tooma..

   Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign