Pages

1. nov 2016

KRISTALLIKAART #1 - KINGITUS BLOGILUGEJATELE

Novembrikuu on käes ning kuigi enamus inimesi mõtlevad, et kuhu see aasta küll nii kiiresti on läinud, siis mina olen nii õnnelik, et käes on sügis ja hämarus ning müstilisus!
Mis müstilisus, küsid? Vot tänasest alates igal esmaspäeval (tänane on erand) hakkan blogis jagama kristallikaarte! Ma olen oma sõbranna Marioniga blogist bohovibe.eu nende kallal mõnda aega vaeva näinud ning nii hea meel on need kaardid lõpuks lansseerida!

Esimeseks kristalliks on ametüst, kuna selle kiviga tunnen kõige suuremat sidet. Pildil olev ametüst on soetatud Prantsusmaa alpidest ning nüüd ta on osakene kristallikaardist, mida võid soovi korral alla laadida, välja printida, telefoni taustaks panna, võimalusi on palju!

Allalaaditavad failid leiad SIIT!


Kristallikaardid hakkavad ilmuma igal esmaspäeval ning lõpuks koguneb neid mõnus hulk, mida hiljem saab eraldi ''päris kujul'' kaardikomplektina ka soetada :) Et kasutada meditatsiooniks, ennustamiseks jms.

Loodan, et see kingitus meeldib sulle!

3 kommentaari:

 1. Oh, nii vahva idee ja ilusa disainiga kaardid! Mul on ka Itaalia mägedest pärit ametüst kapil, mis aegajalt ikka kutsub ennast ligi!

  VastaKustuta
 2. Hei hei hei armas Marili :) Oled üks mu lemmikumaid blogisid, mida jälgin. Lihtsalt niivõrd lahedalt ettevõtlik ja suureks inspiratsiooniks kõigile, ka minule ;-)

  Kristallid köidavad mindki juba pikemat aega ja see kristallikaartide idee Sul jällegi väga vahva ja hea!!! Isegi võiks öelda, et super:D

  Üks asi, mis aga silma hakkas lugedes kaardil olevat teksti, et minu meelest kirjutatakse "teadlikkus" kahe k'ga... Nõme on norida nii kihvti asja kallal ja tegelikult ei norigi, lihtsalt märkasin.

  Armas oled enivei... :-)

  Kallistan,

  Gristel

  VastaKustuta
 3. Hei Gristel, aitäh sulle niiiiivõrd armsa kommentaari eest ning sellest väikesest veast olen teadlik jaa, pean uurima Marionilt, kas saab seda veel muuta (tema on see Photoshopivõlur meie meeskonnas!)
  Suured kallid!

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign