Pages

27. dets 2016

Allikatel käik, jõulud Paides ja muud juttu (+ ehete sooduskood!)

Hei,

(24 h hiljem...)

kuidas teil läheb?

Ilmselgelt pole ma blogimise lainel (juba üle kuu), aga suurest harjumusest võtan mitu korda päevas Bloggeri akna lahti ning passin seda mõnda aega. Nagu oodates, et mis nüüd siis tuleb.. Aga midagi ei tule! 
Eks see ole arusaadav kaa, aastalõpp ja eriti jõulud toovad kaasa kõiksuguseid muid tegemisi, minu puhul pikki tööpäevi, pärast mida ei taha ma arvutiekraani nähagi (enda arvuti siis, Jüri omast võin animed vaadata küll, haha). Ning niimoodi need päevad ning kokkuvõttes kuud lähevadki. Panin endale ühel hetkel ka väga suure pinge peale, kuna tahtsin, et igal postitusel oleks väga suur väärtus ja mõte. Alguses suure õhinaga vorpisin erinevaid nõuannete ja ''lemmikute'' postitusi, mis said ka väga suure ja positiivse tagasiside, aga siis hakkas asi järjest keerulisemaks minema. Ühel hetkel tundsin, et ma ei oska enam mitte millestki kirjutada ning siis ma ei teinudki seda. Ainult kristallikaarte jagasin ning seegi vajus ära... Vabandused siinkohal, eks kujundajal ka väga kiired ajad :) Marioniga oleme sel teemal ka vestelnud ning omalt poolt soovin endiselt, et järgmine aasta saaksid need kaardid ka füüsilise kuju!


Aga nii, jõulud siis. 
Läksime 24ndal Paidesse ning minu esimene soov oli kohe allikatele minna. Võib-olla mäletate suvel, kus sellest kohast rääkisin - postitus kandis nime Kirna mõis ja minu lemmikpaik looduses ning nüüd sain siis Jürile oma lemmikpaika näidata. Tegime veidi pilte ning edasine oli väga klassikaline jõuluaja veetmine - perekond&söök&kingitused.


Eile oli meie kord külalisi vastu võtta ning tänasest olen juba tööl tagasi. Nii mõnus! Hommikul rattaga sõites tundus, et inimesed alles vaikselt tulevad sellest söögikoomast välja, kõik on nii rahulikud ja naerusuised :)

Käisin hommikul kiirelt ka oma väga armsast pärlipoest läbi ning lõpuks (!) sai mulle selgeks Kevad2017 ehetekollektsiooni suund! Sellel teemal rääkides, siis KÕIK kaelaehted on 20% soodsamad ning tellimust tehes öeldes võlusõna ''aastalõpp'', saad veel 5% soodust juurde! 
Tuletan veel meelde, et TERVE valik on saadaval Mimesis Looduskosmeetika kaupluses, Telliskivi 60a! Poes on nii mitmeidki kaelakeesid, mida kodulehel ei ole :)

Veebipoe link üleval SHOP lingil või - http://marilikoiv.wixsite.com/storytelling ja nagu ikka - tellimused meili teen marilikoiv@gmail.com või FBs Marili Kõiv!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign