Pages

28. dets 2016

Uued põnevad huvid!

Enne jõule veetsin pikalt aega raamatupoodides, lootes leida põnevaid leide kingitusteks, aga nagu alati juhtub, siis leian hoopis enda jaoks ägedaid raamatuid. Kui muidu uudistan alati uusimaid kristalliraamatuid, siis nüüdseks on mul nendest täitsa villand, mul on 3-4 tki kodus olemas ning kõige asjalikum neist on ja jääb ''Kristallipiibel''! Uued on lihtsalt.. ilusad, aga infovaesed. 

Eelmiselt ''reisilt'' raamatupoodi jäi mulle silma üks eriti kauni pildiga üllitis, millel peal kirjas ''Tervis taimedest'' ja veel eesti autorilt! Pikk jutt kokkuvõetuna - seda esimest raamatut ma ei ostnud, käisin veel poes ringi, avastasin teise raamatu samalt autorilt, veidi soodsama hinnaga, lugesin seda 5 minutit ning soetasin endale :) Aga nüüd tõi jõuluvana Rahva Raamatu kinkekaardi, seega esimesena silma jäänud raamat saab ka minu omaks!

Raamat, mille soetasin, kannab nime Ravimtaimla. Terviseabi loodusest ning seda saad lehitseda Rahva Raamatu lehel.  Ma haarasin kõrvale oma ustava märkmiku ning kirjutasin kõik alg-info taimedest, nende korjamisest, kuivatamisest, säilitamisest jne, ülesse. See raamat on jaotatud ära haiguste järgi (nt südamehaigused, seedevaevused, palavik jpm.), aga ''Tervis taimedest'' raamat on jaotatud just taimede järgi, rääkidest neist lähemalt. Need kaks korraga oleks eriti heaks baasteadmiste omandamiseks. 

Nüüd ootan suure õhinaga kevadet, et saaks loodusesse sammuda ning taimevarusid koguma hakata!


Üks tore illustreeriv pilt ka siia postituse lõppu. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign