Pages

2. jaan 2017

NIPPE FOTOGRAAFIAST - Õpime koos!

Ma tahaks uskuda, et ma pole ainukene, kes, selle asemel, et vanu asju tundma õppida, tahaks uusi ja paremaid? Või olen? (mõni koma läks nüüd vist küll liiast)
Vähemalt õpin kiiresti oma vigadest ning kuigi alles paar päeva tagasi oleksin endale üsna rahuliku südamega uue kaamera+objektiivi ostnud, siis ÕNNEKS otsustasin rahakotti säästa ning sukeldusin interneti avarustesse, et mõningaid uusi teadmisi saada.

Hetkel tundub isegi rumal, et mis mõttes ma tahtsin vanad asjad nurka visata ja uued peale osta, ega siis ainult kere+objektiiv pilte tee?! Aga noh, olen vaid inimene ning tehnoloogia areneb nii kiiresti, seega tundus hea mõte oma 6 aastat vana kere ja objektiiv (mida on 2x parandatud) välja vahetada. Uue objektiivi peale mõtlen endiselt, aga mitte enam selle peale, mis mul olemas on - Canon 50mm f/1.8.

Aga nüüd siis tänase teema juurde - oma uues õppimise tuhinas otsustasin, et seda kõike peab ka blogis jagama! 
Oma otsingutes sattusin peale sellisele veebilehele nagu LIVE SNAP LOVE, mida peab fotograaf Audrey Ann. Lehekülg on pühendatud lihtsatele nippidele ja õpetustele, samuti on olemas erinevad e-kursused ja tasuta ressurssid. 
Tõin all välja minu kolm kohest lemmikut, kuid materjali on veebilehe blogis väga palju, nii algajatele kui ka keskmise tasemega fotohuvilisele.Istusin eile tükk aega, kaamera süles, ning katsetasin erinevaid sätteid, avasuuruseid, kaamera programme ning (taas)avastasin palju huvitavat! Nüüd ootan vabu päevi ning palju valgust (väga optimistlik), et katsetama hakata. 

Teie kord: Soovitage mulle häid raamatuid/artikleid/blogisid, mis annavad toredat teavet ning inspiratsiooni!

ja muidugi,

HEAD UUT AASTAT!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign