Pages

17. jaan 2017

RELAX BABY BE COOL


Ma olen oodanud nende piltide jagamist juba kaua... kaua! Täna on see ilus päev, mil saan näidata paari kaadrit, aga ka videot sellest vägevast pildistamisest, mis toimus eelmine aasta ning... brrr, võite ette kujutada, kui külm seal suures kütmata vanas ohvitseride majas oli! Pildid tulid selle eest nii vägevad, Marek tegi ülihead tööd, arvestades seda külma ning fatki, et tema jalanõud enamus ajast meesmodelli jalas olid! :D

Aga lubage mul esitleda brändi RELAX BABY BE COOL, mis on tegelikult toimetanud juba mõnda aega, aga enamasti välismaa turgudel. Varsti-varsti (psstt, juba 27jaanuaril) toimub neil aga oma uhiuue showroomi avapidu, kuhu on oodatud KÕIK ning otseloomulikult olen ka mina seal! Täpsemat infot jagan üsna pea!
Kõikide riiete kangad tulevad Indoneesiast, on täiesti ainulaadsed, käsitsi maalitud ning super coolid! Eile kandsin oma uut iludust töö juures ning komplimentidel ei olnud lõppu :) 

Vaadake kindlasti videot kaa, sealt saate veidi rohkem aimu nendest vägevatest riietest ning loodetavasti varsti saan juba rohkem pildikraami näidata!


Fotod, video: Marek Metslaid Meik: Kätlyn Rätsnik
Relax baby be cool leiad veel:

2 kommentaari:

  1. Nii ägedad pildid ja video!! Kuidagi kelmikas :)

    VastaKustuta
  2. Jaaa, kihvtid pildid ja see kleit piltidel su seljas ka!

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign