Pages

21. veebr 2017

50 AASTAT HAUSCHKA KOSMEETIKAT - Uhiuue kollektsiooni esitlus!


Eile avanes mul ja mõnel naisel veel võimalus proovida kõige esimeste inimestena eestimaa pinna peal uhiuut dr.Hauschka dekoratiivkosmeetika sarja (va dr.Hauschka enda kosmeetikud). Kes on Hauschka kosmeetikaga kokku puutunud, see teab, et igal aastal tulevad nad välja erikollektsioonidega, mõjutatud erinevatest aastaaegadest. See kord aga on muutusi küllaga - 7 aastat kestnud uurimistöö tulemusel tuuakse müügile KÕIK UUS! Uued pakendid, värvitoonid, tooted.. Nii palju põnevat!


Eile veetsin 3 tundi Biomarketi kontoris Noblessneris ja proovisin oma nahal peaaegu kõik tooted järgi kaa ning tõesti jäin rahule! Müügile saabuvad tooted 1. märtsil ehk siis nädal veel ootamist :) 

Hetkel veel on kõikides Biomarketites ja minu teada ka teistes müügikohtades ''vanad'' tooted vähemalt 20% soodsamad. Mimesises on näiteks 30% soodsamad hinnad! Paljude uute toodete retseptid on samaks jäänud, mõnel tuleb juurde värvitoone, aga kvaliteet on endiselt Hauschka ehk siis the best :D 

Minu homne päev saab samuti Dr.Hauschka brändi poolt sisustatud, kuna läheme uhkele sünnipäeva peole Linnateatrisse. Eks Instagrami 'lugudes' siis näha ole, üritan kogu asja seal ka kajastada ehk kel huvi, piiluge mu Instagrami kontole!

2 kommentaari:

  1. Grammar natzy ründab: sõna uurimustöö ei ole eesti keeles olemas! On kas uurimus või uurimistöö! :)

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign