Pages

31. märts 2017

LEMMIK ILUTOODE - NYX soft matte lip cream!


Sain inspiratsiooni Elisabethi blogist (http://www.elisabethpurga.com/), et näidata oma kõige-kõige lemmikumat toodet meigimaailmas - NYXi matt huulekreem! Tänaseks päevaks on mul neid kolmes toonis, kaks tumedat ning üks korallikarva ning kin-dla-sti ostan neid veel ja veel. 


Toonid järjest - 21 Transylvania, 33 Manila, 29 Vancouver

Miks lemmikud? Põhjuseid on mitu: kerge peale kanda - mugav huuleläike aplikaator teeb isegi kõige tumedama värvi peale kandmise imelihtsaks (ja harjutamine teeb meistriks!), kohene matt lõpptulemus ning see KESTVUS! Terve tööpäeva (8h) kestab täiesti muretult, okei, kui vahepeal üks rammus burger sisse vohmida, siis huulte siseringi tuleb värskendada küll. Ainukene miinus on huulte kuivamine, mis on iga matti huulepulga miinuspooleks. Plusspoolelt veel imeline värvivalik ning soodne hind (ilma Partnerkaardita 7,50.-). 

Ma tean, et poes proovida on üsna riskantne, aga ilma selleta ma ei oleks julenud Manilat endale soetada, tundus liiga oranžikas, kuid tegelikult oleks seda kandes kõige rohkem komplimente saanud (like.. ever). Seega julgustan proovima (näiteks vatipulgaga pudelist toodet võttes) või siis lihtsalt eksperimenteerima ning soetama tooni, mis tundub eriti kreisi :) 

NYX müügil Tallinna Kaubamaja iluosakonnas.

Käesolev postitus ei ole mingil viisil spondeeritud, kõik arvamused põhinevad isiklikul kogemusel. 

5 kommentaari:

 1. Mulle ka need huulekad meeldivad ning tundub, et pean uue jahile minem. See manila toon on eriti ilus!

  VastaKustuta
 2. Tahaks pilti huultel ka näha :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jaaa, ma tahaks ka näha, palun! Mul just tumeda huulepulga isu, kuigi see virsik (manila) tundub ka väga njämm! :D Isuäratavad värvid - ja värvinimetused on minu kõnepruugis nagunii suuremalt jaolt toiduainete järgi...

   Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign