Pages

19. märts 2017

NAHAHOOLDUSRUTIIN 2017 - Weleda, tilk!, Aesti ja Dr. Hauschka

Mul on nii hea meel, et kevad annab endast juba aimu ning kõledalt külm talv on möödas! Eelkõige olen tänulik päikese eest, sest see annab vajaliku koguse d-vitamiini ja energiat, aga samuti olen õnnelik, sest neid õõvastavalt külmasid õhtuid enam ei ole! See talv tegi minu nahale küll 1:0 :( Ma ei hakka siin pikalt meenutama, aga olin täiesti ahastuses, sest nägu oli koguaeg VÄGA punane ning väga sügelev! Proovisin erinevaid õlisid, kreeme ning ühel hetkel loobusin üldse kosmeetikast, sest kõik tundus nii... ärritav ja vale. Õnneks saab kõik halb ühel hetkel lõpu ning praeguseks olen jälle oma tavalise näonahaga (jess!). Täna kirjutangi nendest toodetest, mis mind aitasid ning mida kasutan igapäevaselt. Seega, kui sul on kombineeritud näonahk (põsed kuivad, otsaesine ja lõug pigem rasused), siis ehk sobivad need sullegi :) Mõned tooted sobivad kindlasti ka kõikidele nahatüüpidele!


Esimeseks absoluutseks lemmikuks on Weleda Mandli rahustava toimega niisutuskreem. Sain selle jõuludeks Weleda Eesti esindajalt ning see jäi alguses mul vannitoa riiuli tagumisse nurka seisma. Ma enam ei mäleta, miks, aga ühel hetkel arvasin, et ÄKKI see aitab mu õudsalt kuiva ja lausa liivapaberit meenutava näonaha puhul.. Ja aitaski! Nädala ajaga toimus imeline muutus ning selle kreemi ja järgmise toote, mida kohe tutvustan, koosmõjul sain normaalseks tagasi :) Hiljem uurides tundus ka loogiline, et see kreem mulle nii väga meeldib - põhiline koostisosa on magusamandli õli, mis on mu holy grail!

Teine toode, mis tõesti kiidusõnu väärt, on tilk! Scrub me näokoorija. Mul on tõeliselt vedanud, et olen töökohal, kus saan erinevaid tooteid katsetada kohe, kui need välja tulevad. Tilk! näokoorija pisikene variant mulle ükskord kotti pistetigi ning selle võtsin kohemaid kasutusse. Selle imeliselt õhuline koostis ning mõnus mandariini lõhn teevad kasutamise lihtsaks ning nauditavaks. Mul kulub toodet väga vähe, seega 10ml mini-potsikust jätkus mitmeks nädalaks (kasutasin seda tihti isegi ülepäeva). Mulle meeldibki selle koorija õrn koostis, mis näonahka ei kahjusta. Koorivaks osaks on aprikoosiseemne puru ning mõnusat niisutust annab kastoorõli (e. riitsinusõli) ja kookosõli. Üks uus lemmik ka siia! Aesti brändist on nüüdseks ehk juba kõik kuulnud - nemad tõid esimestena turule turbašampooni, mis vallutas kiirelt nii eestlaste kui ka välismaalaste südamed (tean rääkida oma müügikogemusest) ning nüüd saabus lettidele lõpuks uus toode - turba näomask. Jah, meil on juba Turbliss ning Sõsar, aga nüüd on meil veel Aesti! Nende eripära on see, et maskid (üks 100% turvas ja teine segatud argaaniaõliga) on ühekordsetes pakendites ning on ära mõõdetud täpne kogus, mis näole kulub. Minul on vist väike nägu, sest alati jääb toodet pigem üle, aga siis topin paksemalt näiteks ninale ja näo äärtesse. Nagu kõiki turbamaske, soovitan ka seda teha kuurina - iga ühe või kahe päeva tagant. Me oleme sel nädalal Jüriga mitu korda maskitanud ning peale esimest korda tulid mõningad ebapuhtused ninale ja otsaesisele, aga see on loogiline, kuna turvas tõmbab kõik s***a nahast välja :)) Järgmine päev olid ebapuhtused kadunud ning isegi põsed ei punetanud! Aga kõige üllatavam oli see, et peale maski maha pesemist ei näinud ma vajadust näokreemi järgi - wow!


Viimased kaks lemmikut on kindlasti tuttavad kõigile, kes mu blogi pikemalt jälginud on - Dr. Hauschka puhastuspiim&toonik. Ma ei hakka nendel pikemalt peatumagi, sest mu jutt on iga kord sama, vähemalt nende toodete puhul :D Ma lihtsalt jumaldan neid! Soovitan kõigil osta vähemalt nende toodete pisivariandid ja veenduda selles ülimas headuses. Okei, võib-olla kõigile need tooted ei sobi, aga ÄKKI sobivad ja sa lihtsalt ei tea veel seda? Proovi järgi! Väikesed testrivariandis tooted ei ole kallid, aga neist jagub piisavaks ajaks, et toimest aru saada. 


Sellega mu näohooldusrutiin piirdubki hetkel! Vanad ja uued lemmikud koos, kõiki neist soovitan südamest, võib-olla Weleda kreemi rohkem neile, kellel tundlik ja kuivem nahk, aga kõik teised tooted sobivad kõikidele nahatüüpidele :)


Kas oled neist toodetest midagi proovinud ja mis on sinu hetke lemmikud?
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign