Pages

14. märts 2017

SÜNNIPÄEVA kingitused kollaažina

Hei! Ma sain eile 25! Selle puhul, nagu ikka, jagati kingitusi! Ma teadsin ise, et soovin soetada uue objektiivi ning valituks sai Canon 24mm f/2.8. Samuti teadsin, et saan (lõpuks) ühe imeilusa Nike Air Max Thea jalanõude omanikuks! Teised kingitused tulid üllatusena ning olen väga tänulik :) Sain imeliselt palju õnnesoove ning palju põnevaid magusaid komme, šokolaade, trühvleid, nom-nom! 
Jüri teab, et üle kõige meeldib mulle naiselik, aga mugav pesu ning sünnipäevaks sain endale välja valida ühe komplekti Women's Secreti poest. Muidu me käime BonBonis (või käib tema üksi, et mind üllatada), aga see kord ma teadsin, et Solarises asuvas poes on uus kollektsioon ning see on imeline! Roosa pitslisanditega komplekt osutuks ideaalseks :) Lisaks kinkis Jüri mulle Austin Kleoni raamatu ''Show your work!'', mis aitab mul kindlasti oma brändiga edasi areneda. 
Töö juurest üllatati mind tilk! kreemidega, hiil.ee küünlaga, millel sõnum ''Happy Birthday Superhero!'' ning SIP poe vabalt valitud koolitus kahele. Hetkel mõlgutame mõtteid juustukoolituse üle, mis on küll täpselt Jüri sünnipäeval, aga see olekski tore ju :) 

Igatahes, sünnipäevad on ikka nii toredad! Objektiiv sai ära tellitud ning endale tegin ka kingituse.. või siis kaks :)) Ühte ootan samuti postiga ning teine, refleksoloogiline jalamassaaž, on neljapäeva hommikul! 

Aitäh veel kõigile! Tegite mu päeva imeliseks!
fotod: tootjad ja pinterest (nike)


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign