Pages

5. märts 2017

UUS: Dr.Hauschka Toonierinevusi korrastav puuder

Tänaseks peaks igas Biomarketis ja teistes suuremates Dr.Hauschka müügikohtades olema müügil uus ja stiilne meigisari! Selle puhul tutvustan ka esimest toodet, mis sellest kollektsiooni minu meigikotti jõudis. Olen viimasel ajal rohkem uurima hakanud erinevaid värvitoone, seoses peitekreemidega. Olen kasutanud lihtsalt heledaid toone, arvates, et need on kõige paremad peitmaks siniseid silmaaluseid. Õnneks on mul selline tore sõbranna nagu Maret Ubaleht (kes ilmselt paljude jaoks ei vaja tutvustamist), kes mulle NYXi riiulite vahel veidi teadmisi jagas. Muidugi leiab seda infot näiteks Pinterestist imelihtsalt, aga koos sõbrannaga selliseid asju arutada on minu meelest lõbusam :) Igatahes, minu valituks sai NYX (toode siin), aga ka näiteks Urban Decay'l on oma valik peitekreeme (siin).

Jõuame nüüd selle Dr.Hauschka puudrini ka! :D Arvan, et paar kuud tagasi ei oleks see toode mulle väga suurt huvi pakkunud, aga nüüd olen väga põnevil! Ütlen ausalt, et olen seda praeguseks kasutanud vaid mõned korrad, seega ei oska veel täpselt öelda, kas see on nüüd game-changer või mitte. Kuid Dr.Hauschka bränd, lugu ja tooted on minu jaoks asendamatud, seega natukene etteruttavalt ütlen siiski, et puuder leiab pikalt kasutust ning saab lemmik tooteks niikuinii! Hetkel olen hädas siniste silmaaluste ning veidi punetavate põskedega, seega kui üks toode lubab kõik need probleemid lahendada, siis I'm on board!


Pean veel mainima, et uued huulepulgad on Hauschkal samuti võrratud! Kuigi ma olen mattide usku juba peaaegu kaks aastat, siis võib-olla on aeg muutusteks (mmm.... natukene tahan sõnu süüa.. matt on ikka boss!) ning üheks uueks lemmikuks on ka läbipaistev kulmu-ja ripsmegeel! Oh seda õnne, et töö juures saab neid kõiki kasutada : )

On mu lugejate seas kedagi, kel oleks niii suur Hauschka armastus kui mul? Mis tooted on teie lemmikud? :)


2 kommentaari:

 1. Jaa, armas Marili :) Minul on ka viimastel aastatel tekkinud aina sügavam usk ja armastus Dr. Hauschka toodete vastu. Pole neid väga palju erinevaid proovinud, kuna hinnad on siiski päris kõrged, kuid tinted day cream on üks asi, mida olen juba mitmeid kordi juurde käinud ostmas. Mõte on proovida nende ühte ripsmetušši, kuna sõbranna soovitas väga. Ma nimelt pole eriline ripsmete värvija, kuna häirib, et need kipuvad üldjuhul silma alla pudenema ja määrima. Dr. Hauschka oma pidi parem olema :) Roosi päevakreemi olen ka kunagi kasutanud paar korda ehk paar korda ostnud, aga see tooniv on sügis-talvisel perioodil suht asendamatu minu jaoks.

  Sädelevaid hetki Sulle ja tõesti hästi mõnus blog Sul!!!! :D LOVE!!!


  Gristella

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hauschka ripsmedušši soovitan sulle soojalt :)! ja aitähh sulle ilusate sõnade eest, kallid!

   Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign