Pages

20. apr 2017

Belle-Île LOOKBOOK & mis toimunud on...

Kollektsiooni autor Liis Kalda.

Hei-hei kõigile! Millegi pärast on kaks nädalat mööda läinud nii kiiresti, et ma ei ole jõudnud silmigi pilgutada. Küll aga olen jõudnud uue töökoha hankida, pildistamistel käia, sõbrannadega hängida ning kõike-kõike palju muud! 
Eile toimus mu vanas koolis lahtiste uste päev, mille raames ma juba kuuendat-seitsmendat korda laval modellina ülesse astun. Seekordne kollektsioon ning sellest tehtud pildid on lihtsalt NII ägedad, et ruttasin neid siia teiega jagama! 

Tahaksin kangesti uuest töökohast rääkida, aga kuna ma olen alles poolteist nädalat seda teinud, siis tundub veidi vara.. Küll ma varsti näitan, millega tegu :) Tegemist on sellise valdkonnaga, mis on minu jaoks täiesti uus ja väga-väga põnev ning vastutusrikas! Teisest küljest loominguline ning kui tahan, võin kõik töö kodus diivanil istudes ära teha. Aga kuna mul on nii äge naiste kollektiiv, siis käin nii tihti, kui võimalik, kontoris. Võib-olla keegi on näinud mu Instagrami Story'sid ja juba sealt ära näinud, KUS mu uus töökoht asub :) Võib-olla on kõik juba mu Facebooki kontol näinud seda muudatust ning tegelikult pole see enam mingi saladus :D Olgu mis on, ma siin seda ametlikult välja (veel) ei hõika.

Midagi on veel uut, ma olen kindel... Ahjaa, hakkan ka stilistikaga tegelema, juhuu! Olen tagasi jõudnud oma algse hariduse juurde ning kuna ma kohtasin oma hingesugulast, kes on fotograaf, siis hakkame koos ilu looma :) Hoidke siis silm peal - Aliis Sinisalu Photography

Elu on ikka nii vägev! Olen endale lubanud, et ütlen JAH asjadele, mis tunduvad hirmutavad või rasked, sest ainult nii juhtuvadki ägedad asjad! Muidugi, võib ka halvemini minna, et peale fotoshooti tahaks silmad peast nutta (ja hiljem nutadki), aga sellistel hetkedel on olemas sõbrad, kes kutsuvad enda juurde Frozeni Monopoly mängima! 

OOoeh, tahtsin nii väga siia tulla ja pikalt-laialt kirjutada oma tegemistest, aga niiviisi vaatan, et polegi midagi väga.. Päevad lähevad küll nii kiirelt mööda ning koguaeg on midagi toimumas.. Ahjaa!! HOMME 21.04 müün PUR ehteid Telliskivi Loomelinnakus, poetänaval, Mimesis Looduskosmeetika juures! VÄGA-väga palju uusi ehteid, super hinnad ning muidugi ka proovimise võimalus! Ma ei ole kindel, kas teist sellist võimalust veel tuleb!

Sellega ka lõpetan, tsaupakaa!

3 kommentaari:

 1. Selle kollektsiooni pildid on niiii ilusad, nii Wes Anderson, et ma tahakski neid vaatama jääda. Mis sa arvad, kas Liis selle pika kleidi või selle trikoo tahaks mulle ära müüa? :D

  P.
  selfmadeblog.ee

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kindlasti tahab! Ma tahan oma seelikut ja ka seda pikka hõlmikut (läheb kakluseks vist :D)

   Kustuta
 2. Nii tore, et palju uusi asju toimumas ning edu ka uuel töökohal :)

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign