Pages

14. juuni 2017

HETKE LEMMIKUD LOODUSKOSMEETIKAS - tilk!, Ecofreak ja REN Skincare

Ma alustaks seda postitust hoopis üleskutsega - kas keegi oskab mulle soovitada eriti head süsteemi, kuidas ajaplaneerimine toredaks ja efektiivseks teha? Mingid Pinteresti tabelid? Ma olen kõigele avatud, sest hetke ''süsteem'' ei toimi - midagi ei saa tehtud, aga tunne on koguaeg nagu töötaks hommikust õhtuni.. 

Nii, see sai eest ära, nüüd räägime hoopis mõnusamatel teemadel! Olen avastanud, et uute looduskosmeetika toodete tutvustamine teeb mind eriti õnnelikuks ja sellepärast täna kirjutangi kolmest hetke lemmikust, millest kahte kasutan iga päev ning ühte kord nädalas. Eriti hea meel on selle üle, et enamus lemmikud on Eesti brändide poolt! Ma lihtsalt armastan siiralt Eesti looduskosmeetikat! Väike vahepõige näohooldustoodete juurest - näiteks vannitoas on mu parimateks sõpradeks Magrada kadakaseep Rhassoul saviga ja HOIA kehakoorija Kohvimünt
Aga kes mäletab märtsikuus ilmunud postitust, kus kirjutasin oma keerulistest aegadest ning inetust näonahast, siis teab, et olen endiselt väga kriitiline erinevate kreemide suhtes. 
Kuu aega tagasi saabus mu töö juurde uus Eesti bränd nimega Ecofreak ning sain ka kiire koolituse, mille käigus mainis omanik, et põhiline põhjus, miks ta toodetega välja tuli, oli ta keeruline näonaha kombinatsioon. Järgenvalt kirjeldas ta oma näonahka, aga sama hästi oleks võinud ta minu omast rääkida - üks-ühele samad probleemid! Olin kindel, et selle näokreemi pean ära proovima. Jutt on merevetika ekstrakti ja orgaanilise mustköömneõliga regenereerivast näokreemist*, mida kasutan nüüd iga hommik (ka õhtu, kui vaja rasket meiki maha võtta ning nahk on õrnake). Olen aus, esimest korda seda toodet nuusutades olin kindel, et mitte kunagi ei hakka ma seda kasutama! Ma ei oska päris hästi kirjeldada seda lõhna, aga see ei olnud magus või ''turvaline'', pigem midagi vürtsikat ja ... seenelist :D Ma tean, et see kõlab nii veidralt ja halvasti, aga peale paari kasutamist ei häirinud mind see lõhn absoluutselt ning kõik kreemi head omadused kaaluvad selle lõhna täielikult üle! 

Minu näonahk enne: 
* põsed tundlikud, kuivad, punetavad
* otsaesine ja nina pigem rasused
* näonaha elastus vähenenud
* sagedased ebapuhtused (valged täpid)

Minu näonahk hetkel:
* klaarim jume, ei puneta
* puhtam näonahk
* nahk ei kuiva, ketenda


Teine ''päevakangelane'', mis mängib suurt rolli selles, et mu näonahk on klaarimaks läinud, on REN Skincare 3-in-1 näopuhastusvesi. Ma pean tunnistama, et mingil imelikul kombel olin ma väga kehv näopuhastaja. Aga kui ma oma kosmeetiku juures käisin, siis ta ütles mulle oma hiigelluubiga nägu uurides, et ''Nägu peaks ka puhastama vahepeal.'' See tõmbas mul olemise piinlikuks... Täiskasvanud naine ja nägu ei oska puhastada?! Seadsin siis sammud Kaubamajja, kus on päris okitoki looduskosmeetika osakond ning seal jäi mulle näppu REN Skincare puhastusvesi, ilma suure põhjuseta.. Hind ei olnud ka kõige odavam, kuskil 15+ eurot.  Vaatasin veel veidi ringi ning müüja käest nõu pärides viis ta mind täpselt sinna samasse RENi riiuli juurde tagasi.. Võtsin seda kui märki ja ostsingi puhastusvee ära.
Siiani olen väga rahul - nüüd puhastan sellega näo vähemalt iga õhtu (kui öösel on palav olnud, siis hommikuti ka) ning võin käsi südamel öelda, et nahk on tõesti ilusam. Tootel on iseenesest kirjas, et seda ei pea maha loputama, aga minu nahale jätab ta siiski veidi kleepuva tunde, seega mina ei suuda seda näkku jätta... 


Kolmas truu kaaslane näohoolduses on juba vana tuttav, millest ka märtsikuus juttu tegin. tilk! Scrub Me näokoorija* saabus minu koju tänu lahkele Pillele, kes on tilk! brändi asutaja. Proovisin ja katsetasin ning enam ma sellest tootest ei loobu! Peale seda, kui pisiversioon (10ml) tühjaks sai, ostsin kohemaid uue ja suure isendi! Kuna koorijat ei kasuta iga päev ja seda kulub väga vähe, siis mina ja Scrub Me jääme kauaks parimateks sõpradeks. Endiselt meeldib mulle selle looduslik koostis, pehmed koorivad osakesed (mis aga teevad oma tööd ülitõhusalt!) ning suur baasõlide sisaldus, mis näonaha peeeehmeks jätavad. 


Tahaksid ka neid tooted proovida? Siis mine Mimesis Looduskosmeetika kauplusesse :) Ecofreak ja tilk! on täitsa ilusasti olemas, REN Skincare sarja leiad Kaubamajast.

Selle postituse lõpetamise ajal sain enda kätte uue Eesti brändi LUUV tooted, seega tundub, et katsetamine algab otsast peale. Hoian kõiki kursis ;)

*tooted saadud tasuta, proovimise eesmärgil, kuna tegelen nende müügiga. See ei mõjuta mu arvamust absoluutselt.

2 kommentaari:

  1. Ajaplaneerimiseks kasutan google calendari. Nui neljaks kõik asjad sinna kirja, sest nutifon on ju enamik aega käepärast. Olen ise ka ajaplaneerimisega hädas olnud ning tundub, et nädalas võtta mingi kindel päev, no nt iga esmaspäev ja teha nn koosolek, kus jälle vaadata üle oma nädalaplaanid ja kokkuvõtted ning soovid-tahtmised ja vastavalt sellele oma tulevast nädalat-kuid kujundada, siis see tundub toimivat. Lisaks, olen väga kimpus "ei" ütlemisega. Selleks on hea moodus see, et esmalt vastata erinevatele koostöövõimalustele jms asjadele nii, et lubad vastata sellele nt järgmiseks päevaks ja võtad natuke mõtlemisaega. Siis vaatad reaalselt oma kalendrile näkku, et kas see pakkumine toetab sinu eesmärke ning jätab sulle ka aega oma asjadega tegeleda ning kui jah, siis lase käia ja kui ei, siis saadki nii vastata, et prioriteedid on teised või sul pole hetkel selleks aega.

    VastaKustuta
  2. Mind on ajaplaneerimisel aidanud kõige rohkem Bullet Journali süsteem. Käsitsi kirjutades on mõtted kõige paremini kirjutatu juures, seega parim oma tegemiste analüüsimiseks ning planeerimiseks. Olen seda süsteemi kohaldanud endale sobivaks ja juba mitu aastat väga rahul.
    Teine "nipp", mis mind palju aidanud, on tegemiste analüüs. Kas kõik tegemised on hädavajalikud? Kuhu mahub puhkamine, kvaliteetaeg iseendaga, lähedastega?

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign