Pages

20. juuni 2017

Hey, I put some new shoes on EHK OLEN REKLAAMIOHVER

Ma tegin eelmisel kuul ootamatult kaks ostu, mis ei olnud väga minulik käitumine. Miks? Sest ma ostsin kingad ja liibuva kleidi... Internetist :D Ma pole mitte kunagi olnud netishoppaja, sest ma pean tooteid ikka proovima, ideaalis mitu korda, et siis raha välja käia. Miski on vist muutunud ja need ostud tegin ära nagu 1-2-3. 

Kingad tellisin leheküljelt www.moekas.ee ning tavaliselt ma ignoneerin täielikult Facebooki ja Instagrami reklaame,  aga vot.. Kingad ja naised ning sooduspakkumised :D Kingi ootasin paar päeva ning siis käisin neil ise Pärnu mntl kontoris järgi. Seal pisikeses ruumis oli ainult kaks meest ja üks karp kingi, seega see oli natukene naljakas. Nad pakkusid välja, et ma ikka prooviksin ka neid, aga ma lasin kiirelt jalga (sesmõttes, et proovides mitte-sobivaks osutunud jalanõud vahetakse ümber, aga ma lihtsalt lootsin, et sobivad).

Eks ma pean neid ikka korralikult kinni tõmbama, sest mul on väga kitsas ja madal jalg, aga seal juures suur jalanumber. Muidu tip-top ja väga mugavad =) Hetkel ma neid enam poes ei silma, aga hind oli umbes 19.- Mulle hakkas juba 5 uut paari silma, appi! Mul on nõrkus täistallaga kingade vastu, sest need on nii mugavad, aga naiselikud. Hetkel meeldivad mulle need kirjud isendid. Ütleme nii, et hinnad on soodsad ja kvaliteet on ka soodne. Sellepärast sellistest poodidest vaid kingi ostaksingi, sest neid ma igapäevaselt ei kanna niikuinii. Vabaaja jalanõude puhul võiks ikka kvaliteet esikohal olla, sest jalg peab ikka õigesti toetatud olema. 


PS: Kas keegi ostab soovitada poode, kust ma leiaksin KÕIGE ilusamaid kleite? Suvel on vaja kahte pulma minna ning mul väike error =) Help a girl out!

1 kommentaar:

  1. Kõige ilusamad kleidid Asoses, kus just allahindlused hakkasid ja kui sa juba netišoppajaks oled saamas! Olen kuulnud, et mõned teevad isegi nii, et tellivad mitu varianti kodus proovimiseks ja need, mis ei sobinud, saadavad (tasuta) tagasi ;)

    x
    selfmadeblog.ee

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign