Pages

12. aug 2017

MY TRUE SELFMUAH: Merili Pikk
Assistants: Kaia ValdmaaMare Heinluht


Vahepeal on sõnad tühised, tunnen, et ka selle foto juurde pole vaja liigset juttu. Kuid palju põnevam oleks kindlasti teada, et mis kus ja millal. Minu jaoks on sageli behind-the-scenes materjal huvitavamgi, kui lõpptulemus. Niisiis, juuli alguses kirjutas Taavi mulle, et tal on mõtteis üks pildistamine ning mina sobivat hästi modelliks. Kuna tegu on Taavi Luhamaaga (ilmselt KÕIK teavad ta imelisi töid), siis mu vastus tuli kohene ''JAH!''. Ta täpsustas, et riietuseks on mul vaid pikad juuksed ja kalavõrk, aga mind ei huvitanud see enam... Teeme lihtsalt ära :D Ma ei ole oma väga negatiivsest kogemusest kirjutanud, seoses ühe fotograafi ja pisut paljastavama fotosessiooniga, aga lühidalt - olen väga skeptiline ning kaamera ette enam naljalt ei roni. Peab olema super tiim ja kindel kontseptsioon. Loodetavasti varsti suudan sellest kogemusest ka kirjutada, ehk on abiks teistele noortele naistele, kes hobi korras modellindusega tegelevad. 
Iiiigatahes, kätte jõudis augustikuu ning võttepäev jõudis lähemale. Ilmnesid mõned probleemid, jumestaja oli kogemata bookitud hoopis Võrus tööd tegema ning meie sessioon oli ärajäämise äärel. Õnneks on Tallinnas nii palju häid ja osavaid inimesi, kes vaid pooleteisetunniga (!!) suudavad teha uskumatuid asju. Seega aplaus Merilile, kes mulle põlvini juuksed paigaldas ning kick-ass meigi tegi väga lühikese ajaga!
Laevavrakk, mida pildil näha, asub Loksa rannas, tunnikese sõidu kaugusel Tallinna kesklinnast. Kohale jõudes asusime kohe pildistama, ronisime neljakesi paadi peale ning katsetasime erinevaid nurki. Päike paistis üsna intensiivselt, mis minu vaatevinklist oli super, sest see soojendas mind, aga Taavi vaatevinklist mitte nii väga... Kõik fotograafid vast mõistavad :) 

Fotod: Mare Heinluht

Lõpuks ronisime ikka vette ning nii sündiski see võimas pilt, mida nüüdseks nii paljud kiitnud on. Aitäh, kõik komplimendid teevad südame soojaks. Usun, et Taavil on samuti hea meel :) 

Mina näen foto peal ka väga suurt enesearengut, hakkasin nüüd kuu aega tagasi jõusaalis käima ning tulemused on isegi näha. Nii-nii suurepärane! Jällegi üks teemadest, mida blogis kajastanud ei ole... Küll aga hetkel tegelen trenniteemalise artikliga, mida ühel hetkel ajakirjast Buduaar lugeda saab. 

Kel rohkem huvi, see andke märku, hea meelega kirjutan sellest ka blogisse, kui leidub huvilisi lugejaid :) 

3 kommentaari:

 1. Super ilus oled :)
  Ja trenniteemalist juttu loeks kyll heameelega.

  VastaKustuta
 2. Tahan trennist lugeda! :)

  VastaKustuta
 3. Super pildid! Tahaksin väga lugeda täpsemalt sellest fotograafi kogemusest ja teada saada kuidas ebameeldivate fotograafidega üleüldiselt toime tulla. Jõudu ja jaksu! :)

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign