Pages

21. aug 2017

TIME TO LEARN


Eile külastasin Rahva Raamatut, kuna 25.- kinkekaart vajas kulutamist. Olin eelnevalt netis eeltööd teinud ning paar ideed oli peas küpsemas, aga kohapeal lähen alati ähmi täis, sest nii palju vägevaid asju on müügil! See liblikatega märkmik (6.-) pidi minuga kindlasti koju tulema, see sai juba kodus selgeks, aga siis läks asi keeruliseks.. kas võtta taimedega seonduvaid raamatuid või hoopis kunstiraamatuid? Võib-olla hoopis imeilus espressokomplekt kahele? Aga need interjööri raamatud on ju lemmikud! Või moedisaini? 
Ilmselgelt olin juba hullumas ning ühel hetkel kaalusin viie raamatu soetamist, aga siis märkasin Fiona raamatut ''Brand Brilliance'' (24,90.-) ning järsku oli valik kristallselge! Kes veel ehk mäletab, siis mul on kodus tema esimene raamat ''How to style your brand'' ning suure õhinaga hakkasin selle põhjal ka postitusi tegema, üks neist keskendus brändiga seonduvatele küsimustele. 
Kahjuks jäid need postitused soiku, aga eile ost motiveeris mind! Tegemist on tõeliselt inspireerivate teostega, mis pakuvad suures koguses silmailu, aga ka väga palju asjalikku ja tänapäevast infot brändi loomise, disaini, turunduse jpm kohta. 

Kui kedagi veel (peale Piia) huvitab nende kahe raamatu põhjal tehtud postitusted, siis andke kommentaarides märku! 

ps: trennipostitus valmimisel :))

5 kommentaari:

 1. Siin on keegi veel, keda huvitab : ))

  VastaKustuta
 2. Mind ka kindlasti huvitab ! :)

  VastaKustuta
 3. Mind samuti huvitab! Ja see märkmik on meeletult kena! :)

  VastaKustuta
 4. Mind ka huvitab! :) Esimene raamat on mul ka olemas, kuid loeksin suurima heameelega ka sinu mõtteid neil teemadel.

  VastaKustuta
 5. Kindlasti oleks huvitatud sellisest postitusest :)

  Liisbet
  http://liisbetsaue.wordpress.com

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign