Pages

26. sept 2017

OSTUHULLU PIHTIMUSED / ohh deer & pixel panties


Tundub, et on kaks võimalust - kas hoian rahast kümne küünega kinni või pillun seda igas ilmakaares. Augusti kuus valitses see teine pool, ma nägin igal pool nii palju vägevaid asju, mille soetamine tundus nii kerge (god damn, et selle deebetkaart plussi endale teha lasin..). Ühelt poolt tahaks veidi süüdistada Itit, et ta nii ilusatest vihikutest postituse ülesse pani ning ka Piiat, kes ütles, et suure tõenäosusega on need lehelt nimega ohhdeer.com, aga tegelikkus on see, et keegi mind ometi ei sundinud ning kõik ostud tegin ikkagi ise. Teine kurjajuur on muidugi Instagram, see kurivaim on aru saanud, millised teemad mulle istuvad ning päevast päeva saan ägedate kristallidega ehete ning pesureklaame. Kuna mu elukaaslane on mind nakatanud arvutimängude maaniaga, siis ühed piksli-püksikud kõlasid lihtsalt liiga ägedalt ning põhimõtteliselt minutiga olin juba ostu ära vormistanud. NYX-i tooteid nägite juba ühes eelmises postituses, need lisasin ilusa flat-lay mõttes, täitsa ausalt. Siiani ei ole kumbki toode kasutust leidnud... Põsepuna on liiga ilus, et ma sellesse julgeksin pintsli pista ning vedel huulepulk ootab vast stiilipidusid. 

Need lilledega piksli-püksikud on üks spontaansemaid oste viimasel ajal, ma nägin Instagramis ühte peput ja olin kohe müüdud! Lähemalt uurides koorus välja, et tegemist on Portugali brändiga, mis peab väga lugu õiglasest kaubandusest ning palkadest, nad saatsid mulle pika selgitava kirja, mida ma kahjuks praegusel hetkel ülesse ei leia. Aga meeles on see, et igalt ostult läheb 1 dollar Aafrikasse,  laste hariduse edendamiseks ja muidugi see, et kõik töötajad saavad korralikku palka ning töötingimused on inimlikud.

Lisaks näevad need seljas lihtsalt nii ägedad välja! Neil on müügil ka päevitusriideid =]


ohhdeer.com on tõeline kullaauk! Võib-olla olen ma viimane inimene, kes sellest kuulnud ei olnud, aga see ettevõtmine sai alguse blogist ning kahest inglise noormehest, kes soovisid luua tooteid, millel oleks imelised illustratsioonid (sellised, mis lausa sunnivad end ostma!). Unistusest sai reaalsus ning kui sa juba oled siit blogist läinud, et vaadata neid ägedaid tooteid, siis ma annan sulle andeks! Ise kaotasin ennast sinna väga pikaks ajaks... Esimese ostu vormistasin jällegi päris kiirelt, sest leidsin tooted, mis lausa karjusid minu nime - näiteks see mineraalidega köögirätik, pole olemas rohkem 'minumat' toodet. Samuti komplekt a5 märkmikke, üks jooneline ja teine tühjade lehtedega, ma lihtsalt vajaaaaasin neid! Kapis peidus olevad märkmikud võivad küll vastupidist väita.. 

Muide, ohh deeri tooted on müügil Rahva Raamatu poodides, vähemalt Viru Keskuses, sealt soetasin endale ilusa liblikatega märkmiku, mida olen juba näidanud ''Time to learn'' postituses.


Sel kuul lubasin endale, et enam liiga suuri emotsiooni-oste ei tee ning olen sellest ilusasti kinni pidanud... kuni üleeilseni! See ost on blogi uus kujundus! Olen seda tahtnud juba väga pikka aega teha ning otsus sündis nii spontaanselt, nagu mul ikka asjad käivad.. 5 minutit vaagisin, siis mõtlesin, et just do it! Olen tulemusega enamgi kui rahul, loodetavasti lugeda on sama mõnus või paremgi veel. Kui midagi silma jääb, mis tundub vale, siis palun anna teada =] Kujundus on pärit https://www.kotrynabassdesign.com/ lehelt.

1 kommentaar:

  1. Woaa, sa leidsid isegi veel atraktiivsemad märkmikud!! <3

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign