Pages

9. sept 2017

SÜGIS 2017 moeinspiratsioon


Kuna terve suvi oli pigem jahedapoolne ning paljaste õlgadega olin küll vaid ühel õhtul väljas, siis pole see sügise tulek üldse nii ootamatu või veider.. Tundub, nagu sama aastaaeg läheb kogu aeg edasi. Üks muudatus on siiski ikka - poed on sügismoodi täis (tegelikult ma ei teagi, sest viimati käisin Humanas ning mingit muud poodi pole väga näinudki)! Tegin ka eelmine aasta sarnase postituse, sest sügis on mu absoluutne lemmik aastaaeg! Ma ei tea miks, sest eilne vihm tegid mind nii uniseks ning pahuraks, mu inspiratsioon oli täiesti kinni. Aga selle vastu on abi ning selle abi nimi on Pinterest! 

Eelmine kord sai see postitus kirja 16.august, tänavu natukene venitasin veel selle sügise tulekuga siia blogisse. Eelmine inspiratsiooni-pildi-postitus oli väga tumedates toonides, praegu ma tahaks just kanda pisut heledamaid asju, beež ja hall on mu südame võitnud, samuti tumesinine, roheline ning siiski ka aegumatu must. 

Panin Pinterestist leitud pärlitega kokku kaks kollaaži, mis iseloomustavad minu jaoks sügismoodi. Kuukivide foto on pandud selle mõttega, et kõik mu lemmikehted on hetkel kuukiviga ning psst: uus PURi kollektsiooni tõotab ka tulla kuukividega!

Nagu mulle kombeks, siis kollaažid on kokku pandud, järgides seda, mis mul kapis juba olemas on. Praegusel juhul siis hall mantel, neetidega saapad, tumesinine sviiter (hiljutine eriti hea 1.- ost Humanast! 50% merinovill), must bralette (mitmuses) ja pikk kampsun-kleit. 


Mis on sinu sügisesed moelemmikud? Kommenteeri all või facebookis :)

2 kommentaari:

  1. Ruudulised pintsakud ja püksid ning kõrgekraega kampsunid! 😍

    VastaKustuta
  2. huhh, täpselt minu soovid sel sügisel :)

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign