Pages

14. nov 2017

MADARA INSIDER'S BEAUTY BOX


Mõni aeg tagasi saabus mu ellu üks salapärane karp, millel kiri Insider's Beauty Box. Tegu siis Madara poolt välja antava ilukarbiga, mida jagatakse kaks korda aastas, kevadel ja sügisel. Olen juba aastaid näinud erinevaid Youtube'i videoid, kus ilugurud avavad erinevate brändide välja antud karpe, näiteks BirchBox või FabFitFun, Ipsy ja nii edasi. Need küll kõik sellised, kus on erinevate brändide tooted kokku pandud ja ilmselgelt on Madara box ikka ainult Madara asju täis. Sellegipoolest oli põnevus suur ning karbist koorus välja kaks täissuuruses toodet + minitoode. Hindadest rääkides, siis karbi hind oli 27.95, aga tooteid sees 40 euro väärtuses. 
Kõige suuremat elevust tekitas söe ja muda ravimask, mida ma Madara eesti kodulehel ei silmagi.. Mis näitab, kui kasulik on see karp soetada, saab tooteid enne proovida, kui teised (ma muidugi pole kursis, suure tõenäosusega võib see mask siiski müügil olla, näiteks Kaubamajas on väga suur valik).
Keskel asuvas roosas karbis olev näokreem on mul ära proovitud ning selle lõhn jääb minu jaoks liiga intensiivseks.. vastupidiselt aga suures potsikus olev nõgese kehakreem on üsna lõhnatu ehk siis pälvis mu kohese heakskiidu. 

Hetkel saab juba mõelda uue aasta peale ning tellida 2018 kevad ja sügis karpe, Madara Eesti kodulehelt. Miks mitte teha endale üks eksklusiivne jõulukink? :) Kätte saad selle alles kevadel ja sügisel.. aga kannatlikkus pidavat voorus olema, haha! (...kirjutab kõige mittekannatlikum neiu)


Selle karbiga saabus ka teine kotikene, mille varsti välja loosin : ) sellest juba varsti!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign