Pages

30. jaan 2018

aeglases tempos

Foto: Birgitvisuals ; Siidist ööriided - Hanna Korsar

Uus aasta on mind endasse neelanud ning kuigi mul on võrdlemisi palju vaba aega (hiljuti ka nädalane puhkus), siis tundub siiski koguaeg, et aega pole. Tänapäeva haigus? Arvan küll. Abiks ei ole ka asjaolu, et aastavahetusest saati kimbutab mind nohu ning sellega kaasnevad kõrvalmõjud nagu lukus olevad kõrvad ning vatti täis pea. Teisest küljest olen tänulik, et minu haige olek sellega piirdubki - ümberringi on paljud voodis, palavikus ja antibiootikumide peal. 


See kuu on toimunud nii mõndagi, neist kõige olulisemad hetked on olnud ehetetarvikute ja kristallide kohale jõudmine USA'st, puhkus Pärnus ja möödunud nädalavahetusel toimunud Mõrvamüsteerium Laitse lossis (spoiler: mina olingi mõrvari rollis). Pärnu puhkuse kohta on mul pildimaterjali mõne postituse jagu, ma lihtsalt.. olen omas tempos toimetanud. See on ka selle kuu mantra - toimetan omas tempos. 
Lühidalt aga kokkuvõttes, võtsin oma kaks sõbrannat, kes üksteist ei tundnud ning viisin nad Pärnusse, kolmeks päevaks puhkama. Ideaalses asukohas Airbnb korter, mõnusad õhtusöögid, külastus mu lemmikspasse Eestis (Hedon SPA) ning pühapäeva hommikused pannkoogid minu ema juures  = ideaalne minipuhkus. 
Mõrvamüsteerium Laitse lossis oli töökaaslastega veedetud meeleolukas õhtu, kus kuskil 20 inimest olid kokku tulnud, seltskonnas olid paarikesed, üks tore perekond ja kaks töökollektiivi. Nagu ennist mainisin, siis mulle osutus mõrvari roll (õhtujuht jagab ise vastavalt oma soovile kõigile rollid), mida ma väga hästi välja mängida ei osanud (nooooo... oskaksid ise kedagi käigu pealt mürgitada?) =D Nalja sai väga palju ning kuigi korralduslik pool jättis veidi soovida, siis seltskond oli 5+, peale ''mängu'' jätkus juttu veel tundideks!

Rääkides veelgi selle kuu tähtsatest sündmustest, siis eelmise aasta viimasel päeval tegin kaks tellimust, mida siis väga pingsalt, aga kannatlikult ootasin. Nimelt otsustasin PUR ehetega võtta uuel aastal uue suuna ning jätta choker stiilis kaelakeed minevikku. Uue suuna märksõnad: minimalistik, kvaliteetne, aegumatu. Tellisin uued kristallid ning tarvikud, mis on kõik hõbetatud. Samuti leidsin Pärnust imekaunid vikerkaareaura kvartsid (fotodel sinised). 
Nüüd siis olen kodus uusi ehteid meisterdanud, aga kodulehe uuendamiseni ei jõua kohe üldse... Tunnen, et olen natukene ummikus omadega, tootefotode ja kujunduse mõttes. Seega tuleb mängu jälle mantra - toimetan oma tempos. See on muidugi raske, sest ehted on mu kirg ning tahaksin juba kuulda, kuidas uued asjad avalikkuse poolt vastu võetakse.

Siin väike kollaaž hiljutistest insta-piltidest (kliki pildil, et jõuda PUR instagrami kontoni ning võid panna ka follow, et olla esimesena kursis uudistega!)


PS: Kõik eelmistest kollektsioonidest ehted on kuni 50% soodsamad! 


PS2: 
Sel laupäeval (3.02) panen vanad ehted SUPER heade hindadega müüki MoePärli müügipäeval! Samuti toon müüki väga palju riideid, nii uhiuusi kui ka veidi kantud asju! Rohkem infot Facebookis - https://www.facebook.com/events/2043475202601261/
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign