Pages

5. veebr 2018

I heart you


Pühapäeva hommikul kell 10 kiired klõpsud, enne kui oma Pärnu korteri loovutasime ning pannkooke sööma läksime. 2 in 1 - pildile sai jäädvustatud uus läbipaistev pluusike Zigrimigrizt ja uued saapad, mis praeguseks enam nii uued ei ole, aga blogi mõttes nagu oleks.. Tegelikult olen nendega juba mõni kuu käinud ning ma ei mõista, miks ma varem pole kõrge säärega saapaid ostnud. Nii soe, nii praktiline ja koguaeg saab kleitidega käia! Tänu sellele olengi viimasel ajal vaid kleite ja seelikuid ostnud, muidugi pole mõtet nendest väga kirjutada, sest kes teab, millal need siia jõuavad :) 

Mõeldes pildistamiste peale, siis eelmisel reedel saime kiirelt Itiga kokku - ilmselt kõik teavad teda, aga kes ei tea, siis vaadake järgi www.itijblog.com - ja me pildistasime kiirelt mõningaid tootefotosid Prosawood tarbeks. Samuti sõidan pühapäeva hommikul Tartusse, et Häppeningi tiimiga teha üks väga cool shoot :) Olen Häppeningi tegemistel pikalt silma peal hoidnud ning olin üli-õnnelik, kui saidi tegija Kaisa mulle kirjutas. Mõne inimesega kohe on kohene klikk, isegi kordagi nägemata. 

Point on, et varsti tuleb jälle värsket fotomaterjali! 

Muideks, juhtus selline tore asi, et ühepäevasest müügipäevast sai hoopis kuu-ajaline leping ehk... kuu aega on mu riided MoePärli Kirbuturul müügis! Boks nr 42 :) Homme viin suure spordikotiga riideid juurde, sest tegime Jüri kapis ka korraliku tühjenduse + posu minu asju, mida ma ei jaksanud pühapäeval kaasa vedada. Hinnad on ka nii odavad, et kuku pikali! Kohe minu kõrval on Birgit Kooli boks ning lähedal ka Meryl Mägi :) Tegelikul on seal ägedate naiste bokse väga palju! Ma ei suutnud isegi end tagasi hoida ning ühe tuntud modelli cool ''nahk''jakk tuli minuga koju kaasa! See on samblaroheline ja mm... nii ilus :) Ootab kevadet ja plusskraade!


PS: kas ma olen ainukene, kes armastab praegust ilma? Lõpuks ometi on lumi ja pakane!

Kaabu, mantel - Telliskivi Kirbukas; Südamekestega pluus - Zigrimigriz; Must kleit - Sinsay; Saapad - NS King

1 kommentaar:

  1. oo, ma naudin ka täiega hyggesid lumesadusid ja mõnusat talvekülma.. saab ometi õige tunde sisse : D
    veidi vähem meeldib see autoroolis, aga no.. ongi hea siis rohkem jalgsi käia : )

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign