Pages

2. veebr 2018

Vintage shopping at Zigrimigriz

Ma ei ole kõige suurem vintage poodide külastaja, ausalt öeldes ma ei teagi Tallinnas teisi poode peale Fankadeliku ning Humana Vintage (kust muide ostsin oma lemmikseeliku). Fankadelikust sain mõni aasta tagasi ühe imelise siidist pluusi ning sealne valik pidulikke kleite on ulmeline! AGA ükskord Pärnus käies avastasin pärli nimega Zigrimigriz ning armusin koheselt! Poe omanik on niiii värvikas ja tore naine, kellega jutustades ning riideid proovides lendavad tunnid linnulennul! 

Hiljuti käisime sõbrannadega Pärnus puhkamas, nagu ka eelmises postituses kirjutasin ning teadsin, et pean oma naised sinna poodi viima! Oi, te oleksite pidanud nägema, kuidas nende silmad särama lõid, nii äge! Nõndaviisi lobisedes ja riideid proovides läks 3 tundi mööda nagu niuhti. Ostsin endale imelise musta kleidi, millel peenikesed õlapaelad ja sametine muster ning ühe armsa pluusi, mida näeb järgmises postituses! Minu ost ei jäänud aga ainukeseks vaid hoopis kõige pisemaks. Nii Maret kui ka Heili ostsid mõlemad posu asju, kõik esemed olid lihtsalt niiii-nii ilusad! 

Proovisin ka üht hõbedast litterkleiti, mis peaaegu oleks minuga koju tulnud, aga see oli mulle siiski õlgadest natukene liiga lai. Aga pildi pealt näeb hea välja, eksole!


Hinnad on minu meelest täiesti mõistlikud, varieeruvad nagu vintage poodides ikka (ma arvan..haha!). Leidub paari euroseid esemeid, paarikümne ning ka paarisaja euroseid mantleid. Soovitan väga-väga soojalt seda poodi külastada ning kindlasti poeomanikuga juttu puhuda :) 

Zigrimigriz asub Pärnus, Uus 10. 

1 kommentaar:

  1. Uuuuuuu, pean Pärnusse minnes meeles pidama. Kujutad ette, selle nelja aasta jooksul, mis ma olen päris tihti Pärnus käinud, pole ma suutnud ise ühtegi korralikku second handi peale Uuskasutuskeskuse leida :/

    x
    Piia
    selfmadeblog.ee

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign