Pages

7. jaan 2019

kingitus iseendale - goddess supplies box

Ma olen tõeline boxide fänn, aga enamasti pakuvad mulle huvi USA brändid, mis Eestisse pakke ei toimeta või läheb saatekulu nii suureks, et ma ei näe sellel enam mõtet. Avastasin Goddess Supplies instagrami lehe juba mõnda aega tagasi ning kodulehel jäi silma, et kõik hinnad on eurodes... Seega ei ole tegemist Ameerika brändiga ega ka UK omaga, aga väga pikka aega ma ei lugenud kuskilt välja, et kust need boxid siis välja lastakse :D Lõpuks taipasin shippingut vaadata ning voila! Hollandist tulevad :)

Suvel, kui oma avastuse tegin, ei tõmmanud mind ükski box. Goddess Supplies ei toimi nagu enamus boxi süsteeme - tavaliselt lastakse iga kuu tagant välja box, mis keskendub kuule (detsember, jaanuar jne), nagu seda teeb mu suuuuuur inspiratsioon MoonBox või mu teine lemmik Goddess Provisions tuleb samuti igakuiselt välja uute boxidega, aga need on pühendatud erinevatele teemadele, näiteks tarkus, küllus, kuufaasid, chakrad jne. Goddess Supplies tegeleb ainult teema-boxidega, näiteks Sea Goddess Box, Autumn Goddess Box ja teisedki, kodulehel on kõik ilusasti olemas. Eelmisel aastal tuli välja 4 boxi + kõiki kombineeriv Mystery Goddess Box, mille siis endale jõulukingiks tellisin. Sain selle paar päeva tagasi kätte ning siin see on!


Karpide sisu jagades jagunevad brändid kahte leeri (tavaliselt) - need, kes näitavad vaid mõne toote või annavad sõnalisi vihjeid ja teised, kes näitavad kogu karbi sisu ette. Selles osas oli minu karp siiski üllatus, aga kuna eelmised karbid on kõik avalikud, siis ikkagi on sisu ette teada/aimata või vähemalt tekivad mõningad lemmikud, mida väga loodad oma karbist leida. Minul nii hästi ei läinud ning küünal, mida just üldse EI tahtnud saada, oli muidugi mu karbis :D aga ma tegelikult tean ka, et millele keskendud, seda saad. Ühesõnaga mu emotsioon oli MEH. Kõige rohkem meeldib mulle obsidiaani taskukivi (mida pildil ei olegi, sest leidis kohe tee mu kristallikotti) ning orgaaniline eeterlik õli, mida saan oma küünaldes kasutada. Kaart on samuti armas ning kindlasti kingin selle kellelegi kallile inimesele ning kuufaaside kalender on samuti ilus.. Aga ma tean, et ma ei hakka seda kasutama. Sellest ongi kõige rohkem kahju, et paljud asjad jäävad kasutamata, näiteks seep, huuleläige, küünal. Võib-olla katsetan pisikesed tätoveeringud ära, sest olen päris pikalt soovinud ka päriselt näppudele tätoveeringuid teha ning ehk leian aplikatsioonile ka sobiva koha oma teksatagil (natukene kahtlen). Tee proovisime järgi ning see on tõeliselt maitsev - win!

Eks see mu enda süü ole, et juba liialt lootsin teatud tooteid saada ning seega pettusin veidi. Maksin karbi eest kuskil 30.- ning väärtuseks sain umbes 55.-
Tuleb vist tõdeda, et mulle meeldib siiski ette teada, mida ostan :D Kuna tegu on välismaiste brändidega, siis üllatusmoment siiski säilib, kuna eelnev kokkupuude on null. Seega kindlasti hoian endiselt kõigil eelmainitud brändidel silma peal ning võib-olla tellin järgmine kord juba USAst! 

1 kommentaar:

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign